Скрипка купує одяг в магазинах для геїв

15 серпня 2006, 14:19

Олег Скрипка – людина неординарна і часом епатажна. Він не боїться різко висловлюватися на адресу своїх колег по музичній сцені і перейматися нестачею смаку в української публіки.

Скрипка любить готичні прикраси

Скрипка любить готичні прикраси. Фото журналу "Max"

Найбільше ж в українцях Скрипці не подобається "совок". "Як люди вдягаються? Начебто цілком по-європейськи, але все одно помітно, що мало хто чітко розуміє, що й для чого він надяг. Це не мавпування, просто глибоко відчути стиль у нас можуть лише одиниці", - обурюється Олег в інтерв’ю журналу "Max".

Для себе проблему одягу Скрипка вирішив у досить незвичний спосіб. У результаті довгих пошуків чогось оригінального в колекціях українських дизайнерів музикант дійшов висновку, що справи погані. Він каже, що всі вони дуже консервативні і просто не люблять чоловіків.


Скрипка-романтик

Скрипка-романтик

Скрипка вирішив піти іншим шляхом. "Як це не дивно прозвучить, але я дуже часто купую одяг в магазинах для геїв. Там легко знайти добре приталені, а не мішкоподібні сорочки і блискучо скроєні концертні брюки", - каже артист.

Концертні вбрання Скрипка підбирає у спеціалізованих магазинах всесвітньої мережі Gotiсa.

"Там завжди є одяг мого улюбленого крою, крім того, мені дуже подобається купувати там біжутерію", - поділився він.

Олег не зраджує своєму баяну

Олег не зраджує своєму баяну

Ще Скрипка полюбляє ганяти на байку. Нещодавно він пересів з автомобіля на мотоцикл. Каже, що ніколи не романізував цей транспортний засіб, а просто на ньому дуже зручно їздити у Києві. "До речі, перед тим, як сісти на мотоцикл, я навчився скакати на коні", - зізнається музикант.

В їжі Скрипка справжній гурман. Найбільше полюбляє "етнічну – виключно англійську чи китайську, американську чи німецьку".

"Я навіть ходив у гастрономічний похід за автентичним гамбургером, і знайшов його не в McDonald’s, а в іншому американському ресторані", - каже він.

'Усі

Усі струни Скрипки. Фото журналу "Max"

І все ж таки? Скрипка – романтик. Наприклад, серед музичних інструментів він ніколи не зрадить баяну, на якому він грає свої запальні фолькові мелодії.

"Консервативні українці і сьогодні не сприймають баян як музичний інструмент і вважають його пекельною машиною. Свого часу проти нього навіть церква ополчилася. До нього ставилися так, як ще нещодавно - до комп’ютера. Ну то й що, час покаже, адже ще вчора люди не сприймали електронну музику", - пророкує Скрипка.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів