Марина Кінах купує своєму чоловіку житомирські шкарпетки за 6,50

Понеділок, 7 серпня 2006, 13:55

Дружина Анатолія Кінаха нічого не робить сама. Не купує продукти, не готує і не доглядає за дитиною і навіть не робить сама собі зачіски. Для цього в неї є чоловік, няня і перукар.

При цьому Марина Кінах відома як світська левиця, яка не пропускає жодного показу мод українських дизайнерів. Вона ходить у салони краси і дорогі магазини. При цьому, як зізнається сама, обожнює докторську ковбасу і майже весь час живе з сім’єю на урядовій дачі під Києвом, облаштованій радянськими меблями.

'Марина

Марина Кінах. Фото "Сегодня"

В інтерв’ю "Сегодня" Марина Володимирівна розповіла, що її чоловік забороняє їй навіть цікавитися в нього його політичними справами. "Коли питаю чоловіка про політику, він відповідає категорично: "Дивись телевізор і читай газети".

Тому, мабуть, Марина Кінах і вирішила займатися лише собою. Спочатку вона із захопленням розповідає про свого перукаря. Каже, що знайти "свого майстра" було нелегко.

"Мені в Києві підходять лише два салони: "Кадакан" біля стадіону "Динамо" і "Рожева пантера" на Вєтрова. Там працює чудовий майстер Дмитро, який робить зачіски "Алібі". Так що фарбування волосся і стрижка раз на місяць, укладка майже щодня, манікюр, педикюр – це для мене як "Отче наш". Можу відмовити собі в чому завгодно, але лише не в салонах краси", - зізнається вона.

Ще в Марини Кінах є як мінімум одна пристрасть. Вона збирає окуляри. "Під кожен костюм в мене є окуляри. Везу їх з усього світу, купую новинки, знаю всі оптики. Є й червоні, і сині, і зелені, і чорні у клітинку, у цяточку – все, що хочеш. З півсотні точно", - каже вона.

Окремою сторінкою життя Марини є її 6,5-річна донька Софійка, яку вона народила у 40 років. "Років 13 тому мені у перукарні майстер нагадала трьох дітей (в мене було тільки двоє). Я не повірила, а все справдилося. Я зустріла Анатолія Кириловича і у 40 років народила третю дитину", - розповідає вона.

Тепер Софійка приносить Марині Кінах саме задоволення, хоча усіма "пелюшками" займається няня. "Олена (няня) і зараз з Софійкою, зараз вони на морі, ми їх відвідуємо. Олена займається виключно дитиною. Господарчі клопоти я беру на себе", - каже Марина, але одразу додає:

'"Така

"Така любов буває раз на життя". Фото з офіційного сайту Кінаха

"Я у своєму житті ніколи не спекла жодного тортика, не зліпила жодного вареника і навіть не уявляю, як замісити тісто".

Ще Марина не може нарадуватися з свого чоловіка. Вона каже, що "така любов буває раз на життя". На всі дорікання у дуже скупій емоційності її чоловіка, Марина реагує миттєво: "Якби ж ви знали, яке в нього чудове почуття гумору! В політиці люди повинні бути серйозними. У побуті це зовсім інша людина. Хоча й педант, який знає, що на якій полиці і що в нього лежить", - запевняє вона.

'"У

"У Кінаха чудове почуття гумору. У побуті він зовсім інший".
Фото з офіційного сайту Кінаха

При тому, що всі члени сім’ї Кінаха знають, що його речі краще не чіпати, Софійці дозволено все. "Нещодавно цвяхом на столі видряпала слово "Папа!" Я тільки вигукнула: "Боже! Це ж новий столик!", як чоловік тут же: "Як тобі не соромно! Дитина написала: "Тато". Вона всю душу вклала, а тобі якогось стола шкода! Купиш собі новий!"

Ще Кінах бере на себе всі важкі речі у господарстві. "Я вже 10 років взагалі не піднімаю сумку, забула станції метро, не тому що така крута. А тому що чоловік настільки охопив піклуванням – лише щоб я була здорова, щаслива і могла займатися сім’єю і домашнім затишком", - каже Марина.

Кінах обожнює доньку Софійку. Фото з офіційного сайту Кінаха

Кінах обожнює доньку Софійку. Фото з офіційного сайту Кінаха

У своєму інтерв’ю дружині Кінаха доводиться спростовувати й чутки. Вже протягом багатьох років у пресі писалося, що Марина купує для свого чоловіка шкарпетки у найдорожчому магазині міста за 400 гривень за пару.

"За 800", - жартує вона і додає: "А ви знаєте, де можна такі шкарпетки купити? От і я не знаю. Своєму чоловіку я купую житомирські шкарпетки "Легка хода" по 6,50. Вони кращі за будь-які марки "Босс" та інші".

"Але, звичайно, гардеробом чоловіка займаюся я. У нас з ним один розмір. Я спочатку прикладаю на себе, потім везу додому і чоловік там міряє", - розповідає Марина Кінах.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів