Віталій Кличко: Дастін Хоффман повісився на мене і сказав, що я один з найулюбленіших його боксерів

Понеділок, 7 серпня 2006, 10:49

Зірка світового боксу погодилася на інтерв'ю сайту TabloID.

- Усі знають про Віталія Кличка як про великого боксера. Але якщо бокс займає весь вільний час, то має бути ще якесь інше хобі?

- Моє хобі – це віндсерфінг. У дитинстві я не втрачав жодної можливості гуляти по калюжах. Так, було в мене таке улюблене заняття... І сусіди жартували, що хлопчик напевно стане моряком. Моряком я не став, але під вітрилом ходжу. Мені це приносить величезне задоволення, я не пропускаю шансу взяти дошку, взяти вітрило…

- А де улюблене місце для серфінгу?

- Єгипет.

- А Каліфорнія?

- Не дуже, там поганий вітер. Краще Єгипет, Північне море…

Кличко займається віндсерфінгом
- Це колективні походи? Хто входить у вашу компанію?

- Різні люди. Якщо говорити про відомих особистостей – то, наприклад, торік у Криму ми ходили з Ігорем Франчуком. Ще ходив з Робіном Ешем – людиною, яка у серфінгу означає те саме, що Мохаммед Алі в боксі.

- Хто взагалі ваші друзі?

- Мій найбільший друг – це мій брат. Коло друзів дуже вузьке... З відомих людей я дружу із шахістом Володимиром Крамніком, ми підтримуємо добрі стосунки з колишнім тенісистом Борисом Беккером. Ще в нас дуже гарні теплі відносини з Вернером Балдесаріні, який зробив марку Hugo Boss.

Колись я хотів познайомитися з Жан-Клодом Ван Даммом, але вийшло так, що це він познайомився зі мною. Ще я хотів познайомитися з Дастіном Хоффманом, сказати йому, що він один з найулюбленіших моїх акторів. Але вийшло так, що це Дастін підбіг, повісився на мене і сказав, що я один з найулюбленіших його боксерів, і він давно хотів познайомитися зі мною.

А як називається цей вид спорту?

- А зі Шварцнеггером ви знайомі?

- Ми зустрічалися з Арнольдом Шварценеггером. Він дуже сильна вольова людина, це допомогло йому досягти багато чого в спорті, у Голлівуді, у політиці…

- Вас порівнювали з ним…

- Я ніколи не ставив собі за мету бути схожим на нього або повторити його кар'єру. Ми познайомилися шість років тому на благодійному вечорі. Після цього ми всі стали регулярно зустрічатися, разом обідати, оскільки мій тренувальний табір знаходився в Каліфорнії.

- Ваша улюблена марка одягу?

- Hugo Boss.

- Це тому що він став вашим спонсором…

- Я не люблю слово "спонсор". Ми – партнери, взаємно доповнюємо один одного. Взагалі ми працюємо з різними марками, з Mercedes, American Express.

- Який у вас годинник?

'Брати

Брати Клички грають у "ладушки"

- У мене дуже багато годинників. В основному це подарунки друзів. Найулюбленіші – це "Монблан" в обмеженій серії братів Кличко. Але взагалі я ношу годинник періодами – бувають періоди, коли я хочу носити годинник, а потім починається період, коли не хочу.

Взагалі я ставлюся до годинників як до мистецтва. Є годинник, який я вдягаю на прийоми. Є спортивні, котрі я використаю за прямим призначенням. Але для мене годинник не є предметом соціального статусу.

- А мобільний телефон?

Ще Кличко займаєть дайвінгом

Ще Кличко займаєть дайвінгом

- Nokia. Він великий, незручний, але в ньому величезний вибір функцій. Це як маленький лептоп.

- Улюблені автомобілі?

- Найголовніший фактор при виборі автомобіля – я повинен у нього вміститися. Взагалі я їжджу на "Мерседесі", і скрізь, де я жив, у мене був "Мерседес". Це поєднання німецької якості, надійності і комфорту.

- Ваша улюблена книга?

- Дивлячись які? У мене є дитячі улюблені книги – наприклад, Робінзон Крузо. Зараз улюблена книга – Веллер "Усе про життя". Я перечитав її за останній час двічі. Один з найулюбленіших творів – "Майстер і Маргарита".

І парашутним спортом

І парашутним спортом

- А який улюблений фільм?

- Я люблю старі фільми: "Белое солнце пустыни", "Иван Васильевич меняет профессию", "В бой идут одни старики"... Улюблений режисер – Ельдар Рязанов, актор – Аль Пачіно. От є в ньому щось таке…

- Яку музику ви любите?

- Взагалі мені дуже подобається мелодія Eagles "Hotel California". Я постійно її слухаю от уже протягом багатьох років.

- Де ви живете?

- Я знімаю будинок у Лос-Анджелесі, знімаю будинок у Гамбурзі і володію квартирою в Києві…

- Ваша квартира в будинку біля німецького посольства. У свій час Шредер пожартував, коли відкривали посольство Німеччини, що він спокійний, тому що воно під охороною Кличка…

- Мене тоді не було в Києві, але зі Шредером я знайомий.

- А хто з політиків, крім Клінтона, про якого Ви згадували раніше, вам подобається?

- Я дуже симпатизую Йошці Фішеру, його харизмі. Ангела Меркель…Я схиляюся перед жінками, але жінка-політик повинна бути обов'язково з залізною волею. А у моєму уявленні жінка повинна бути м'яка, добра.

- У вас є акції підприємств? Що взагалі є джерелом ваших доходів?

- Доходи нашої компанії, спортивні заробітки. Мої гроші знаходяться в управлінні менеджерів-фінансистів. Я не володію нерухомістю, заробляю на фінансових операціях. Акцій підприємств зовсім мало, але я відчув на собі падіння ринку в 2000 році.

- Але, усе таки, чим ви ще володієте в Україні, крім квартири і машини?

Кличко - щасливий батько

Кличко - щасливий батько

- Чим ще?... Троє дітей, дружина, друзі і батьки.

- Який кращий подарунок дарували вам і який подарунок дарували ви – так, щоб запам'ятався на все життя?

- Кращий подарунок мені зробила моя дружина, тричі. Я ж більше люблю робити подарунки, ніж одержувати.

Хоча я пам'ятаю з дитинства кожен подарунок, який мені дарував Дід Мороз. Ми з братом чекали його, не спали, але усе він не приходив. А потім зранку знаходили під ялинкою сліди його візиту. Це був і триколісний велосипед, це були і шахи, це були дитячі ігри.... Зараз, коли я роблю подарунки своїм дітям, ті подарунки виглядають дуже наївними і смішними.

Усі фото з офіційного сайту братів Кличків


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів