Кличко вирішив скласти конкуренцію Поплавському

Четвер, 3 серпня 2006, 11:03

Спочатку Віталій Кличко був скромним боксером. Потім подався у політику. А тепер має шанс стати зіркою української естради.

Нещодавно Кличко заспівав студентський гімн "Гаудеамус". Як гордо відзначила прес-служба політика, зробив він це "фактично без акценту".

Кличку знімають кліп. Фото прес-служби Кличка 

"Побачити цей спів на латині можна по телевізору – активний глядач вже встиг помітити рекламу соціального проекту "Підтримаємо освіту разом!", який проводить одна відома пивна компанія разом із Фондом братів Кличків", - кажуть у прес-службі.

Мета проекту – допомога талановитій українській молоді у здобутті якісної освіти. Взяти участь у конкурсі можуть третьокурсники з відмінними результатами у навчанні, а також діти-сироти або напівсироти. Загалом отримати грошову нагороду зможуть 100 студентів з 10 українських ВУЗів.

Фото прес-служби Кличка

Останні приготування "зірки". Фото прес-служби Кличка

Цікава історія зйомок ролика. Ним опікувався американський режисер Ален Мартінез, якого пов’язують із відомою співачкою Дженіфер Лопес.

Кажуть, що в них є щонайменше дві спільні речі: дантист і приватний пляж в Малібу.

Головне вивчити текст на латині. Фото прес-служби Кличка 

Мартінез – відомий у Голівуді режисер. За його плечима безліч призів з американських фестивалів реклами та фільми за участю Мета Даймона та Бена Афлека.

Режисер залишився задоволений роботою із Віталієм Кличком. Каже, що він "актор із непоганим досвідом, за харизмою схожий на нинішнього губернатора Каліфорнії".

Клички завжди виявляли любов до музики. Фото з офіційного сайту Кличків

Тепер, здається, Кличко може потіснити на сцені самого "юного орла" Михайла Поплавського.

Фінансуватися проект буде просто. За задумом організаторів, з кожної пляшки пива, реалізованої у серпні, на якісну освіту буде відраховуватися по 5 копійок. Загалом планується зібрати більше, як півмільйона гривень.

Список кандидатів на отримання стипендії вищі навчальні заклади мають надати до 15 листопада 2006 року. А отримати свої гроші талановиті студенти зможуть після оголошення результатів - у березні 2007 року.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів