Головний секрет краси Руслани – її чоловік

1 серпня 2006, 10:59

Руслана не може нахвалитися своїм чоловіком продюсером Олександром Ксенофонтовим. Йому вона дякує за свою кар’єру, а тепер ще й за зовнішність.

Чоловік Руслани завжди поряд з нею

"Мене в житті цікавить лише один чоловік, і він завжди поряд зі мною. У цьому і є головний секрет моєї краси", - зізналася співачка в інтерв’ю "Бліку".

Руслана настільки впевнена у своєму чоловіку, що навіть не думає ревнувати його до інших жінок.


"Я знаю, що якщо повз нього пройдуть тисячі дівчат з привабливою зовнішністю, він залишиться до них байдужим, а якщо поряд опинюся я, то все буде інакше", - гордо розповідає Руслана.

У дитинстві Руслана була гарненькою
Але попри таке кохання, яке робить з Руслани красуню, вона все ж таки не відмовляється від косметики. Вона дуже любить косметичні засоби з мінералами Мертвого моря. Полюбляє різні види масажу.

А на засобах з догляду за своїм волоссям співачка ніколи не заощаджує. Руслана користується дорогою німецькою і французькою косметикою з догляду за волоссям, в якій багато натуральних компонентів. І ніколи не фарбується. А для того, щоб перетворитися на фантастичну білявку у своєму новому кліпі, Руслана використала перуку.

Руслана стала фантастичною білявкою

Руслана стала фантастичною білявкою

"Я ж дика, а дикі повинні бути природними", - каже вона.

Що ж до їжі, то тут Руслана також надає перевагу природним і корисним продуктам. Особливої дієти вона не дотримується. "Мій графік роботи і життя – це і є моя дієта", - каже співачка.

Меню Руслани складають корисні продукти: йогурти, сири, фрукти, хліб з висівками, вівсяне печиво і чорний шоколад.

Але інколи співачка влаштовує своєму тілу справжній відпочинок: деякий час не користується косметикою, щоб дати можливість шкірі і волоссю накопичити енергію. Руслана каже, що саме вона допомагає залишатися їй красивою та здоровою.

"Секрет нашої краси прихований у нас самих", - впевнена вона.

Всі фото – з офіційного сайту Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів