Кушнарьов "попався" в найдорожчому магазині Києва

28 липня 2006, 17:29

Поки чи не весь політичний бомонд рятує країну від розколу, пише універсали, домовляється про розширення коаліції, Євген Кушнарьов ходить по магазинах.

Після закінчення п’ятничного засідання Верховної Ради соратник Януковича вирішив пробігтися найдорожчим київським магазином одягу.


'Машина

Машина Кушнарьова під "Санахантом"

В обід машина Кушнарьова стояла під "Санахантом" на Грушевського, а поряд з нею нудився його охоронець.

Невідомо, що саме купував Кушнарьов у цьому магазині, але, здається, це означає, що в бутіку "Бріоні" почалися грандіозні знижки.

А поряд - самотній охоронець

А поряд - самотній охоронець

Справа в тому, що нещодавно "регіонал" зізнався, що купує костюми цієї італійської марки, та ще й зазвичай на розпродажі.

В інтерв’ю "Фактам" політик розповів, що носить одяг дорогих марок - "Стефано Річи", якій надають перевагу такі відомі люди, як султан Брунею, прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер, актор Том Круз. Ще він носить "Каналі" і, "за традицією, "Бріоні".

На цій самій BMW Кушнарьов їздить на всі важливі події

На цій самій BMW Кушнарьов їздить на всі важливі події

"Це ж стиль українських політиків", - посміхається Кушнарьов, але каже, що купує всі ці дорогі речі на розпродажах. "Кожен солідний магазин один-два рази на рік робить дуже серйозні знижки. Треба тільки знати, коли. У світі це нормальна практика", - розповідає він.

"Улітку я ношу світлі костюми. Взагалі ж, я не соромлюся і не приховую того, що приділяю увагу тому, як виглядаю. Адже зовнішній вигляд політика - це невід'ємна частина його іміджу. А імідж працює на авторитет. Тому я стежу за своєю зовнішністю, намагаюся вдягатися зі смаком", - каже Кушнарьов.

Він називає свій стиль в одязі "стриманою елегантністю".

'Кушнарьов

Кушнарьов носить костюми "Бріоні"

Взагалі соратник Януковича вважає себе заможною людиною. "Я заможна людина, тому що мої доходи цілком покривають мої потреби. У мене немає потреби в яхті - не тільки в такій, як в Абрамовича, але навіть у такій, які є в наших олігархів. Тому в мене і немає яхти", - каже Кушнарьов.

Незважаючи на те, що купувати яхту політику не по кишені, цього року, коли до нього приїжджали діти з онуками, він орендував на кілька годин яхту для прогулянки по Дніпру "за зовсім нормальну і посильну плату".

Фото Анни Андрієвської

Фото Анни Андрієвської

Судячи з розповідей Кушнарьова, у нього немає навіть власної машини. "Коли пішов з адміністрації президента (1998 рік), їздив на "Тойота-Авенсіс". Зараз користуюся службовими - "БМВ" 7-ї серії і "Тойота-Лендкрузер", - каже він.

Під Києвом у Кушнарьова є будинок. "Далеко не найбільший для цього регіону. З усіма будівлями дворовими, лазнею - площею близько 400 квадратних метрів", - виправдовується депутат.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів