Пушкарьова стане ведучою "Красунь" на українському каналі

27 липня 2006, 14:00

Після закінчення серіалу "Не родись красивой" безробіття Каті Пушкарьовій (тобто акторці Неллі Уваровій) не загрожує.

З'явилася інформація, що Неллі Уварова в новому сезоні буде вести жіноче шоу "Красуні" на каналі НТН, пише "Блик".


Хоча на каналі цю інформацію не підтверджують, агент Уварової Олександра Яковенко сказала, що "нічого остаточно не вирішено, щось буде відомо тільки за тиждень" і попросила не поширювати інформацію.

Знахідкою для шпигунів став український шоумен Ілля Ноябрьов, що буде керувати новим шоу. Він розповів, що Уварова почне записуватися в програмі вже в середині серпня, і в новому сезоні поплакатися їй в жилетку зможе вся Україна.

З приводу вибору "Пушкарьової" Ноябрьов вважає, що улюблене обличчя на екрані буде притягувати глядача.

"Вона розумна, абсолютно інша, ніж той образ, до якого усі звикли. Інше питання, що вона не професійна телеведуча. Але це наживне", - каже ведучий.

За його словами, у Київ Неллі приїхала з чоловіком – він у неї продюсер і порадник. На запитання про гонорар Ноябрьов відповів, що "канали не в змозі платити суми, адекватні популярності людини".

"Неллі об'єктивно оцінила ситуацію, адже серіальна мода недовговічна. Здобути нову професію для неї важливіше, ніж заробити гроші", - додав він.

Творці проекту ще не зупинилися на остаточній думці, хто буде на екрані: "Пушкарьова" або ж Уварова?

"Згодом, думаю, Неллі знайде себе, адже це - як робота з пластиліном. Від того, наскільки він м'який і піддатливий, залежить, якою саме буде фігурка. Поки це інтрига навіть для нас", - зізнається Ноябрьов.

"Красуні" - це жіноче шоу, в якому будуть обговорюватися стосунки "між чоловіком і жінкою, зради". Виходити в ефір воно буде тричі на тиждень.

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів