Дорожкіна носить корсети, щоб не ходити в тренажерний зал

27 липня 2006, 12:26

Український дизайнер Діана Дорожкіна відома усім своєю пристрастю до корсетів.

Виявляється, свій перший корсет вона пошила в 17 років, а тонкощам корсетної майстерності навчилася пізніше, під час стажування у Франції.


Прямо з Єгипту. Фото Анни Адрієвської

На питання, як їй вдається добре виглядати, Дорожкіна незмінно відповідає: "Я намагаюся щиро ставитися до людей, не заздрити, не злитися".

З цієї ж причини вона вибірково ставиться до знайомств – виключає зі свого кола людей злих і заздрісних, пише "Блик".

Дорожкіна ніколи не сутулиться, скільки б їй не довелося сидіти чи стояти – результат постійного носіння корсету.

З чоловіком. Фото VIVA

У корсеті вона й у магазин за покупками ходить, і автомобіль водить, часом не знімає його по 12 годин на день: "Це дуже зручна річ гардеробу, якщо вона пошита за всіма правилами".

Однак корсет не можна занадто туго затягувати, не можна надягати під час вагітності й у критичні дні місяця.

"А от для тих, у кого проблеми зі спиною, наприклад, вилетіли диски, корсет може стати гарною профілактикою, допоможе зняти навантаження на хребет і спина буде менше втомлюватися", - радить дизайнер.

Постать справжньої цариці. Фото Анни Андрієвської

Крім того, каже Дорожкіна, корсет – ідеальний засіб схуднення для ледарів та бізнес-леді, адже він – відмінна альтернатива щоденним фізичним вправам.

Під час руху він постійно масажує тіло: якщо походити в ньому тиждень, ефект буде такий, немов місяць відпрацювали в тренажерному залі.

"Адже я теж у тренажерний зал не ходжу, зарядку не роблю. Дуже багато працюю, хочеться встигнути зробити якнайбільше. Але нерідко через зайнятість забуваю пообідати або повечеряти, і, можливо, не встигаю набрати зайві калорії", - зізнається Діана.

Такі моделі створює Дорожкіна

Але як же Дорожкіна стала дизайнером? Виявляється, після народження дочки дев'ять років тому Діана на кілька років стала домогосподаркою. А їй хотілося відростити волосся, стати жіночною і носити корсети.

Останньою краплею, за її словами, стала сковорідка, яку чоловік подарував їй до свята... Вона зрозуміла, що треба щось змінювати в житті і стала перетворюватися з "мальчика-Дианчика", як її називав чоловік, на стильну ефектну жінку.

Писанка в корсеті - теж справа рук Дорожкіної. Фото Анни Андрієвської

Дорожкіна плюнула на старе життя і вирішила вступити до інституту, стати дизайнером і відкрити свій Будинок моди.

Свій персональний стиль вона створювала поступово: "Якщо є якийсь внутрішній стрижень, розуміння, що ви хочете змінити в собі, ви доб'єтеся успіху. Якщо ж цього немає, краще звернутися за порадою до фахівців".

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів