Шовковський залицявся до своєї дружини у гіпсі

18 липня 2006, 13:12

З Німеччини голкіпер української збірної Олександр Шовковський повернувся національним героєм. Тепер "зірка" направо і наліво роздає інтерв’ю і позує для фотокамер.

Минулого тижня журнал "Viva" опублікував цілу історію життя Шовковського з усіма подробицями його особистого життя.

Виявляється, малий Сашко з дитинства мріяв про футбольне поле, а свою другу дружину зустрів у період глибокої особистої та кар’єрної кризи. Вона ж і врятувала футболіста від депресії, ставши його музою і найзапеклішою вболівальницею.


'Шовковський

Шовковський зі своєю новою дружиною. Фото "Viva"

"Маленький Сашко Шовковський сидів навпроти батька. Це була перша у його житті чоловіча розмова. Причина розмови була більш ніж серйозною: Саша вирішив навмисне залишитися на другий рік у школі, щоб мати можливість потрапити до футбольного спецкласу 170-ї київської школи", - розпочинається історія "зірки".

Батько був суворий, але не зміг встояти перед вольовим Сашком. Сказав: "Якщо ти так хочеш, ми з мамою підемо тобі назустріч".

Так Шовковський почав свою футбольну кар’єру. Одного разу він зізнався, що вважає найяскравішим спогадом свого дитинства купівлю воротарських рукавичок. З того часу з ними Сашко не розставався, навіть спав у них!

'Ольга

Ольга вивела Шовковського з депресії. Фото "Viva"

Починав Шовковський півзахисником, потім став захисником, а в дитячій команді "Динамо" тренер Анатолій Крищенко на першому ж тренуванні наказав Сашку встати на ворота. Для нього це був справжній удар. Він вважав, що "у рамці" стоять ті, від кого нема користі. Шовковський довго пручався – доти, доки Крищенко не запропонував йому "бартер": він стає у ворота, а тренер довіряє йому капітанську пов’язку.

Перша історія кохання сталася з Шовковським у 1994 році. Свою першу дружину Власту він зустрів у барі. Кажуть, Олександр часто з’являвся у цьому закладі, замовляв собі склянку соку і апельсин і загравав до красуні.

Шовковський сфотографувався для фанатів. Фото з офіційного сайту Шовковського

Шовковський сфотографувався для фанатів. Фото з офіційного сайту Шовковського

Одним зі "спецефектів", на який Шовковський зробив ставку, було саме те, що він грає у "Динамо". Виявляється, Власта не вірила юнаку до того, як одного прекрасного дня до бара під’їхав фірмовий автобус клубу.

"Роман розгорявся з кожним днем з новою силою... І дуже скоро Власта виявила, що вагітна. Відсутність шлюбних зв’язків її не хвилювала – вона твердо вирішила, що буде народжувати", - пише "Viva".

Шовковський був щасливий. За словами Власти, він просто носив її на руках.

Таким Шовковського бачать його фанати. Фото з офіційного сайту Шовковського

Таким Шовковського бачать його фанати. Фото з офіційного сайту Шовковського

За сім років життя подружжя сильно змінилося. Власта вже працювала не в барі, а на телебаченні, він став відомим на всю країну футболістом... Але, як зізнався сам Шовковський, за цей час з сім’ї пішла любов.

"Залишилася лише повага, розуміння і дружба. Це відкриття так вразило нас, що ми навіть розплакалися", - розповідає про мить одруження Олександр.

Власта ж розповідала, що їхнє життя стало одноманітним, бо всю енергію вони віддавали роботі. "Останні півроку перед розлученням наше життя нагадувало виставу. Ми разом ходили на бенкети і були там кращими з кращих. Але, мабуть, щось головне пішло", - зізнається перша дружина Шовковського.

У 2001 році, коли дитина Шовковських пішла до першого класу, вони розлучилися...

Фото з офіційного сайту Шовковського

Фото з офіційного сайту Шовковського

Але на цьому трагічна сторінка життя Шовковського закінчується. Якось на вечірці друзів напередодні Дня Незалежності СаШо (як його почали називати) зустрів Ольгу Альонову.

Саша приїхав до друзів у гіпсі після чергової серйозної травми. У компанії було чимало дівчат, але саме "чудова дівчина Оля", як говорив потім Шовковський, викликала його увагу.

Вже за тиждень, після кількох зустрічей, вони почали жити разом.

З сином Владом. Фото з офіційного сайту Шовковського

З сином Владом. Фото з офіційного сайту Шовковського

Ольга стала тією людиною, яка змогла повернути Шовковському віру у себе. Одного разу Сашко знайшов у книжці закладку, на якій рукою Ольги було написано: "Жодне бажання не дається нам без сили, яка б дозволила нам його здійснити". Саме ці 11 слів, за словами Шовковського, перевернули все його життя.

Одужавши від травм, він повернувся на поле, почав інтенсивно читати книжки, в тому числі зі східної філософії. Якщо спочатку він був потайливим, то вже через певний час життя з Ольгою він сказав собі: "Це не зовсім правильно по відношенню до коханої - весь час її ховати, тим самим даючи зрозуміти комусь іншому, що ти вільний, відкритий для якихось відносин".

Незважаючи на це, своє друге весілля Шовковський не став перетворювати на шоу. Усе пройшло без помпи і помпезності. Але після цього лише дуже прискіпливі змогли помітити у Сашка каблучку з білого золота – не на підмізинному пальці, а на ланцюжку на шиї. З каблучкою він розлучається, лише виходячи на поле.

'Шовковський

Шовковський на обкладинці "Viva"

Рік одруження Шовковського співпав з роком виходу нашої збірної на Чемпіонат Світу. Але найщасливішим у своєму житті Сашко вважає все ж таки день народження сина Влада. Зараз йому 11 років. Через постійні подорожі він не дуже часто бачить батька, але коли це відбувається, для обох це завжди свято...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів