Яким запахам надає перевагу дружина Катеринчука

10 липня 2006, 10:53

Дружина "нашоукраїнця" Миколи Катеринчука Настя має обирати парфуми за двох, оскільки її чоловік не відчуває запахів. При цьому їй вдається робити це так, що жінки-депутати, наприклад, звертають увагу на його одеколон "з вишуканим запахом".

Сам Катеринчук, хоч і дозволяє своїй дружині обирати аромати, однак він залишає за собою право купувати парфуми, що сподобались Насті.

"Я можу купити і сама, але навіщо позбавляти такого задоволення Миколу", - дивується дружина політика газеті Блік, яка вирішила супроводжувати Настю до парфумерного магазину.


Про те, що їй сподобався якійсь аромат, дружина Катеринчука каже своєму чоловіку прямо. "Так і роблю: "Я знайшла, чим би ти міг мене потішити", - розповідає вона.

"Кілька років тому була закохана в парфум від Christian Lacroix. Кілька разів купувала його "черепашку". Дотепер не знаю, як ці парфуми називаються – для мене це просто черепашка Lacroix", - розповідає вона.

Її колекція ароматів нараховує близько 40 запахів. "Але не всі пляшечки повні. На туалетний столик усі не уміщуються, тому деякі сховані. Зберігаю кілька порожніх баночок як артефакт спогадів, емоцій.

"При виборі парфумів шукаю аромати, що містять запах фрезії. Вона росте у мене на підвіконні. Доглядає за нею син Даня. До речі, коли Микола хоче мене потішити, дарує величезний букет фрезій", - розповідає Настя.

Щодо косметики, то дружина Катеринчука надає перевагу лише блиску для губ і туші. Інші речі використовує досить рідко.

"Блиски обожнюю. Їх у мене багато. Вони в мене скрізь – у машині, у всіх сумочках, у кишенях. Від "CHANEL", "Sisley". Туш від "Dior" - не обов'язково чорна класична", - розповідає вона.

Прогулянка парфумерним магазином закінчилася покупкою… лише блиску для губ! З 15% знижкою вийшло 216 гривень. За парфумами "Sandalo" від "Etro" Настя пообіцяла повернутися.

Всі фото газети "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів