Шуфрич відмовився від футболу і став хрещеним батьком

5 липня 2006, 13:59

Чомусь в Україні серед політиків давно поширена звичка хрестити чужих дітей в рамках своєї рекламної кампанії. Нажаль, невідомо, чи згадують вони про них потім.

Нещодавно есдек Нестор Шуфрич вирішив пожертвувати своєю поїздкою на футбольний матч і поїхав у Вінницю на хрестини.

Запросили його батьки маленького хлопчика, також Нестора. Вони стверджують, що назвали його не на честь Шуфрича.


"А вже коли постало питання про хрестини, нам захотілося запросити людину, що стала би моральним прикладом для нашого хлопчика. І ми вирішили з Оленою, що Нестор Іванович саме на цю роль підходить. Вийшли на прес-секретаря політика і почали готуватися", - розповів батько малечі Олександр Петровський.

Щаслива родина - куми та хрещеник Шуфрича

За його словами, Шуфрич відреагував на пропозицію доброзичливо, сказавши, що це богоугодна справа і що йому дуже приємно.

Однак на приїзд майбутнього хрещеного батька довелося чекати десять місяців, оскільки той був дуже зайнятий, пише "Комсомольська правда".

Однак нещодавно Шуфрич повідомив, що зможе приїхати 14 червня – саме в цей день маленькому Нестору виповнювався рік.

"Але в метушні політик переплутав дати і в той же день зібрався летіти на Чемпіонат світу в Німеччину. Напередодні ввечері помічники повідомили, що у Вінниці маленький Нестор уже рік чекає на свого майбутнього хрещеного. І Шуфрич прийняв рішення – здав квитки на футбол і приїхав у Вінницю", - розповів батько хлопчика.

Шуфрич популярний і серед жінок...

До хрещеника Шуфрич, звичайно, приїхав не з пустими руками. "Це величезна комплексна іграшка – і гірка, і гойдалка, і машинка. Вона зайняла половину нашої квартири", - розповів Олександр.

Спілкуватись Шуфрич зі своїм хрещеником буде тоді, коли опиниться у Вінниці, або коли родина приїжджатиме до Києва, розповів щасливий батько.

... і серед чоловіків

"От візьмемо кутю і наскочимо на Різдво до хрещеного в гості!" – засміялася Олена.

Сам Шуфрич хрестинам зрадів. "Дуже добре! Тепер моїм двом хрещеницям наречений буде!" – відреагував він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів