Тетяна Засуха вчила дітей підходити до пісуару

4 липня 2006, 20:39

Якщо хтось з вас не встигає на чергову серію бразильського чи латиноамериканського серіалу, то можете не поспішати. Перед вами – інтерв’ю Тетяни Засухи.

У Засухи було важке дитинство

У Засухи було важке дитинство

Її історія – справжнісінька сентиментальна і сльозлива мильна опера. У п'ятисторінковій сповіді "Публичным людям" Тетяна Володимирівна розповіла про весь свій тяжкий життєвий шлях – починаючи з дитячих переживань, закінчуючи найсвіжішими трагедіями.


'Засуха

Засуха спробувала себе у ролі фотомоделі.
Фото журналу "Публичные люди"

"Ми росли вдвох із сестрою, яка старше мене на три роки, і виховувала нас мама-інвалід (вона два роки взагалі була до ліжка прикута) і бабуся", - починає Засуха.

"Один із найяскравіших спогадів дитинства — бочка з водою, замочена трава, нескінченна робота по господарству. Як не дивно, незважаючи на такі умови, я мріяла мати багато дітей — ну хоча б п'ятьох. Не вийшло", - продовжує вона.

В перший день роботи нової Верховної Ради. Фото Анни Андрієвської

Далі починається справжня драма. Смілива семирічна дівчинка Засуха, "підставляючи хворій мамі судно", чомусь їй говорила, що обов'язково буде вченим і купить собі дублянку.

З зіркою на грудях. Фото Анни Андрієвської

З зіркою на грудях. Фото Анни Андрієвської

"Ну от дублянку мені купив Анатолій Андрійович (Засуха), коли з армії прийшов, а потім я захистила і кандидатську, і докторську. Прийшла до мами і сказала: "Усе мама, я стала вченим", - розповідає вона.

Засуха займається кінним спортом. Фото Анни Андрієвської

Засуха займається кінним спортом. Фото Анни Андрієвської

А далі почалася справжня казка про попелюшку. Тетяна зустріла Анатолія Засуху і він у ті роки "зробив" її.

"По-перше, він був на 5 років старше, по-друге, він лідер за характером. Тому довгі роки він мені здавався беззаперечним авторитетом, майже святим. Потім виросла, зрозуміла, що він — цілком земна людина, із усією своєю силою і з усіма слабкостями. Але від цього розуміння він тільки дорожче мені став. Він — дуже зважена людина, я ж по життю — екстремал: спочатку ризикую, а вже потім від Бога залежить — буду я пити шампанське або програю. Частіше п'ю шампанське", - розповідає Засуха.

З Пінчуком

З Пінчуком

Ще Тетяна любить розповідати про своє село Ковалівка на Київщині, яке вона із своїм чоловіком "відбудувала".

"Ми живемо тут 25 років, росли разом з колгоспниками. Одну школу будували 11 років! Ніхто нічого на блюдечку не приніс. Я дітей зі своєї школи учила, що таке пісуар і як до нього підходити", - зізнається Засуха.

"Усе почалося з того, що коли я вперше поїхала за кордон, і у Відні нас оселили в готелі, я за сніданком побачила шведський стіл... Я поняття не мала, як до нього підійти і як поводитися. Це було так принизливо, що я запам'ятала це почуття на все життя. І тоді сказала собі: чому сільська людина в нас у країні не повинна мати того, що має австрійський селянин? Тоді-то і почала будувати школу, у ній організувала для дітей шведський стіл, купила два комп'ютерних класи. Тому що не хочу, щоб наші діти почували себе ізгоями", - продовжує вона.

Кучма справляв враження на Засуху

Кучма справляв враження на Засуху

А ще Тетяна зробила сенсаційне зізнання. Каже, Кучма справляв на жінок неабияке враження.

"Начебто не красень, але я не зустрічала жодної жінки, яка б залишилася до нього байдужа після особистої зустрічі", - каже вона.

Ще Засуха не забула розповісти, що вона — дуже спортивна людина і азартна по життю.

'Просто

Просто Засуха. Фото журналу "Публичные люди"

Займається кінним спортом, обожнює мотоспорт. "Коли один раз, багато років тому їй поставили помилковий діагноз, вона сказала своїм близьким: "Я не буду вмирати в лікарні — краще розіб'юся на "Харлєє", - закінчила свою сентиментальну історію Засуха.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів