Щоп'ятниці увечері Вакарчук прикипає до телевізора

3 липня 2006, 17:29

Якби телебачення дивилися тільки "зірки" українського шоу-бізнесу, у сітці мовлення варто було б залишити тільки музичні та новинні програми.

На більше у вітчизняних "зірок" не вистачає ні сил, ні терпіння. А ще вони в один голос стверджують, що українське ТБ не професійне.


"Я досить скептичний у відношенні українського телепростору. І незадоволений професійним рівнем журналістів", - говорить фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

За його словами, на українському ТБ "немає яскравих особистостей". При цьому серіали відомий львів'янин не дивиться, а от новини – "завжди".

З політичних проектів Вакарчук "дуже любить програму Савіка Шустера "Свобода слова", яку, за його словами, намагається не пропускати.

У свою чергу головна тусовщиця українського ТБ Катя Осадча зізнається, що "насправді вкрай рідко дивиться телевізор, але якщо і знаходить час, то дивиться все підряд, запропоноване українськими каналами".

Таку "нерозбірливість" ведуча "Світських хронік" пояснює тим, що "усі ми працюємо на цьому ринку, робимо свій конкурентноздатний продукт і всі ми конкуренти". А конкурентність дає "правильний результат".

Якщо Осадча дивиться програми своїх колег, то ведуча "Мелорами" Ольга Горбачова "звичайно ж, дивиться свою програму".

"Це щоб розуміти, наскільки вона "тримає" глядача. Маю на увазі не запис, а те, як вона виглядає повністю в ефірі", - пояснює ведуча.

Серед інших українських телеканалів Горбачова дивиться свій рідний "Інтер". "Важко назвати причину, через яку я це роблю – напевно, з почуття патріотизму", - каже вона.

Ольга стверджує, що їй цікаво бачити своїх колег, з якими вона щодня зустрічається, бачити, хто як веде програму, з яким настроєм.

"Узагалі вважаю, що українське ТБ досить розвинене, але поки не конкурентноспроможне. Мені подобається, що ми не робимо усе під кальку, а реалізуємо і свої талановиті ідеї", - каже Горбачова.

Але одразу уподібнюється "зіркам": "Хоча відчувається велика недостача кадрів, тобто справжніх професіоналів".

TabloID за матеріалами "Блик"

Фото з сайту "Океану Ельзи" та журналу VIVA

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів