Перша леді вдягається втричі дешевше за Тимошенко

25 червня 2006, 18:05

Можна стовідсотково стверджувати, що леді Ю таки вірна жінка. Не будемо говорити про її любов до України, про яку вона нібито дбає і уві сні, і на яву: чужа душа - темрява. Але віддану любов до Луї Віттон не помітити неможливо.

Не відстає від "жінки в білому" у своїй відданості бренду і перша леді країни. Катерину Ющенко вже багато років обшиває відомий львівський дизайнер Роксолана Богуцька.


Зважаючи на те, що День незалежності вже на носі, дружина президента вирішила підготуватися до виходу в світ заздалегідь.

За словами Роксолани Богуцької, існують офіційна частина свята і банкет, і, згідно протоколу, вбрання слід міняти.

До офіційної частини перша леді разом із дизайнером готують ансамбль із щільного біло-кремового шовку.

"Це буде маленька сукня без рукавів, яка нагадуватиме вишиту сорочку, а на неї зверху надягатиметься легкий піджак", - розповіла Богуцька в інтерв'ю "Комсомольській правді".

Дизайнерка каже, що пані Катерина віддає перевагу класичному стриманому стилю, але при цьому любить прикрасити одяг якимось оригінальним елементом.

"Це не тільки вишивка шовком або бісером, але і плетіння із шкіри. Ансамбль із кремового шовку вишиємо світлим бісером, а до банкету готуємо дві вечірні сукні", - розкрила секрет Богуцька.

Вечірні вбрання на такому банкеті мають бути темного кольору, розповідає дизайнерка. Але, за її словами, Катерина Ющенко віддає перевагу темно-синьому кольору.

"У верхній частині сукня буде пошита із дорогого французького мережива, що буде розшито бісером, а знизу – із темно-синього шовку, який красиво спадає до підлоги. На нього пішло чотири метри тканини", - зазначила Роксолана.

Друга сукня буде з італійського чорного прозорого шовку, по якому будуть вишиті бісером червоні маки. Під шовк поставлять вишневу підкладку. При цьому, говорить Богуцька, буде досягнутий особливий ефектний перелив кольору сукні. А ще Роксолана думає зробити для неї спеціальну прикрасу із бісеру.

Незважаючи на те, що Роксолана вже майже повністю описала майбутні туалети, вона категорично відмовляється показувати ескізи.

"Пані Катерина тримає це в секреті навіть від власного чоловіка - президента. Недобре вийде, якщо про її секрет дізнається не тільки Віктор Ющенко, але і вся країна", - додала дизайнерка.

При цьому вона не приховує, що сукні для Катерини Ющенко – найдорожчі сукні із тих, що вона шиє.

Зважаючи на те, що метр тканини з шовку, розшитого бісером, коштує 500 гривень, на сукню необхідно 3 метри (усього на тканину – 1500 гривень), середня ціна замовлення в ательє Роксолани Богуцької – 4000 гривень, вечірня сукня дружини президента коштує близько 5,5 тисяч гривень, що майже втричі дешевше за останню сукню Тимошенко від Луї Віттон.

За матеріалами "Комсомольської правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів