Тіні Кароль надзвонює Ющенко

22 червня 2006, 16:53

Здавалось, так багато вже писали про Тіну Кароль, що вже нічого нового не залишилось.

Але з кожним її інтерв’ю відкриваються якісь цікаві подробиці про її життя, майбутнє і навіть про Євробачення.

З нього і почнемо. Як виявилось, крім підтримки Кіркорова, Пугачової та інших, Тіну втішали навіть українські політики.


Популярна Тіна. Всі фото з офіційного сайту співачки

"Наступного дня після нашого приїзду в Україну подзвонив Віктор Ющенко. Особисто. На мобільний телефон. Я була просто здивована. Привітав і міністр оборони (Анатолій Гриценко)", - розповіла Тіна.

Однак, за її словами, жодної підтримки від держави на конкурсі не було. "Лише у представників України на конкурсі не було ні спонсорів, ні державної підтримки. Навіть проект "Ти зірка", завдяки якому я потрапила до Афін, відсторонився. Мені обіцяли допомогти у створенні кліпу, але ніхто ані копійчини не дав", - поскаржилась вона.

.. з не менш популярною Іриною Білик

Більше того, Тіна вважає, що хтось чинить їй перепони. "Напередодні Євробачення ледь не зірвали випуск мого англомовного альбому. Він з'явився за день до від'їзду в Афіни, але не таким, яким мав бути. Його в Україні ще ніхто не бачив. Не з нашої вини", - розповіла вона.

Однак вона не падає духом і впевнена, що в неї все вийде. "Нічого. Прорвемось. Коли я починала рік тому, було ще важче", - зазначила Кароль в інтерв’ю газеті "Аргументи й факти".

Цікаво, що звання народної артистки, яке їй так обіцяли, вона не отримала. "Всі розтрубили. Навіть на концертах мене представляли як заслужену. Я ж мовчала і чекала. Сподівалася. Але добрі люди постаралися, щоб звання мені не дали".

Проте щось заробити на своєму успіху Тіна таки змогла. "Взяла в кредит чорну "Тойоту-Камрі". Це було необхідно, бо це фактично офіс на колесах", - розповіла вона.

... в машині. Своїй?

Хоча керувати цим офісом Тіна не може. У неї просто немає прав на управління машиною.

"За кермо мене не пускають. У мене ж навіть прав немає. Близькі не дозволяють мені до автошколи йти. Заради моєї безпеки. По-перше, у мене поганий зір, а по-друге, я багато мрію. Можу і за кермом задуматись про нову пісню, закрити очі - і бац! Аварія. Кому це потрібно? Тому автомобіль я довірила професіоналу", - розповіла співачка.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів