Колесников проміняв цукерки на Ахметова

19 червня 2006, 10:00

Зараз "регіонал" Борис Колесников "підпрацьовує" у Рената Ахметова водієм. Коли Ринат Леонідович сідає до свого броньованого "Мерсу", "Боря" завжди за кермом.

А раніше Колесников був бізнесменом. Хоча він і досі є власником кондитерської фабрики "Київ-Конті", шоколадками, цукерками і печивом він безпосередньо не займається.


Цікава компанія на дні народженні Звягільського. Колесников завжди поряд з Ахметовим

Мабуть, бути водієм у Ахметова – більш престижно, ніж возитися з солодощами.

А починалося все так. "За часів Радянського Союзу ми працювали з Союзплодімпортом, і перший бізнес був поставлений на імпорті цитрусових з Туреччини, Греції", - розповідає Колесников в інтерв’ю УНІАНу.

Каже, займався усім особисто: "Ми літали до Туреччини, Греції, Італії, Іспанії, укладали контракти, отримували продукцію. Тоді це було і тяжче, і легше".

"Ми знали ринок. Що стосується кондитерського бізнесу… Тоді існувало багато давальницьких схем. І в результаті однієї з таких схем ми одержали великий обсяг цукру. І тут ми майже стихійно спрямували погляд на кондитерську промисловість", - розповідає Колесников.

А далі пішло все, як "по маслу".

"У нас були великі обсяги цукру, залишки продати через мережу було неможливо, тому ми звернулися до київської кондитерської фабрики. Це був 1992 рік, грошей тоді ні в кого не було, і ми цукор поміняли, здається, на печиво…", - пригадує депутат.

Отже, Колесников придбав першу партію печива, яка розійшлася в Донецьку. Потім орендували декілька ліній у Донецьку, потім у 1997 році купили власну фабрику, потім побудували вже дві нові, потім купили в Росії.

Політик зізнається, що до 1998 року він усім займався сам. Вивчав ринок.

"У той час більше купували карамель, зараз більше купують шоколад, і кондитерів-професіоналів це радує. Кондитерові приємніше зробити складніший виріб", - зі знанням справи розповідає Колесников.

На цих словах втручається прес-секретарка Колесникова Олена Бондаренко, яка нещодавно також стала депутаткою.

"Борисе Вікторовичу, не скромничайте, ви ж колись самі рецепти надиктовували…"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів