Ані Лорак стане ресторатором

14 червня 2006, 11:46

Після певного часу перебування на сцені у зірок вітчизняної естради раптом відкриваються нові таланти. Ірина Білик якось почала створювати власні колекції одягу, а Олександр Пономарьов відкрив нічний клуб "З ранку до ночі".

Ані Лорак у цьому сенсі виявилася неоригінальною. Вона пішла прямо слідом за Пономарьовим і вирішила поповнити лави київських рестораторів.

Артистка хоче мати власну справу, більш надійну, ніж шоу-бізнес. А от допомагати у цьому Лорак буде її турецький друг Мурат.


У Туреччині він працював менеджером великого готелю і піар-менеджером, тому досвід роботи і зв’язки з бізнесом у нього є, пише "Сегодня".

Ресторан артистки буде розташовуватися у самому центрі Києва – на вулиці Шота Руставелі. Поблизу синагоги Ані Лорак вже викупила відповідне приміщення і зараз робить ремонт.

Назву для ресторану Ані поки не обрала, але зізнається, що вона буде оригінальною. Годувати ж своїх відвідувачів співачка збирається європейською кухнею. Репертуар у своєму закладі вона обіцяє обирати сама. Обіцяє крутити "правильну" музику і періодично виступати.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів