Мороз роздаровує свої краватки

8 червня 2006, 12:18

Головний соціаліст, який пропрацював у всіх парламентах незалежної України, у виборі свого одягу ніколи не ведеться на голосні назви, проте намагається виглядати на всі сто.

"Думаю, мій зовнішній вигляд, не залежить від одягу. Можна надягти найдорожчий костюм і виглядати при цьому, як корова під сідлом. Якщо займатися собою, тоді навіть у недорогому одязі будеш виглядати пристойно", - вважає він.


Добре підібрані костюм, сорочка, краватка, і Мороз виглядає на всі сто.
Фото Анни Андрієвської

У виборі костюмів він намагається підтримувати вітчизняного виробника, при цьому виглядає пристойно. "Нещодавно купив кілька костюмів на фабриці ім. Володарського у Вінниці. Причому недорого", - поділився депутат.

Ціна його костюмів складає приблизно 600-700 гривень. Мороз не дуже полюбляє вдаватися до шопінгу, тому оновлює свій гардероб раз чи два на рік. Він також зізнався, що має лише 8 костюмів.

Біла сорочка підходить не лише для роботи, а й для відпочинку. Фото "For-ua"

Сорочок у нього, звичайно, набагато більше. Однак головний соціаліст згадує ті часи, коли в гардеробі було небагато речей через досить скрутне фінансове становище.

"Пам'ятаю, у 1990 році, коли став депутатом першого скликання, у мене було всього три сорочки. І я робив усе, щоб це не було помітно, щоб ніхто не здогадався про моє, скажімо так, специфічне матеріальне становище", - розповів він.

Елегантно виглядати можна й з бокалом. Фото "For-ua"

Проте зараз справи з фінансовим становищем налагодились. На кожен день в нього є нова сорочка. Причому Мороз надає перевагу білому кольору.

До краваток у Мороза особливе ставлення. "Де б не був у відрядженні, завжди приводжу краватку. Не кричущі, а акуратні, з гарним малюнком", - розповів Мороз, слова якого наводить "Блік".

Для форми допомагає і водичка

Зараз у лідера соціалістів нараховується 15 краваток, але довго вони в нього не затримуються. "Ці речі я надягаю декілька разів і … дарую. Таким от чином оновлюю свою колекцію", - розповів він.

Особливо вимогливий Мороз до взуття і віддає перевагу італійським маркам. "Футболом занадто захоплювався у свій час, так що тепер мені потрібне дуже м'яке, максимально зручне взуття. І головне, щоб воно не розповзалося після півроку", - розповів він.

Парфумерію Олександр Олександрович полюбляє від "Hugo boss".

Розібратися з модними тенденціями йому допомагають дочки, особливо молодша Руслана, якій належить салон краси "Кіка стиль".

Дочка Мороза Руслана з родиною

Саме вона от уже кілька років займається зачіскою батька.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів