Писанка схудла на 20 кілограм

7 червня 2006, 13:39

Руслана Писанка, яку довгий час називали українським секс-символом через її пишні форми, схудла на 20 кілограм.

Писанка грає письменницю,  яка полюбляє трубки і східні зачіски

Писанка грає письменницю,
яка полюбляє трубки і східні зачіски

Як зізналася сама актриса, у цьому їй ніхто не допомагав, вона просто нарешті взяла себе в руки.

"Я не зверталася ні до кого, просто сама почала худнути – перестала їсти заборонену їжу – страви з борошна і картоплі. І головне – ні крихти після 6 годин вечора", - поділилася секретом схуднення Писанка в інтерв’ю "Сегодня".


Також схудненню сприяло сильне завантаження Писанки. Вона зараз не працює на телебаченні – всю себе віддала театру і кіно.

"Зараз мене захоплює театр – працюю у трьох антрепризах", - каже вона.

А зараз Писанка приїхала до Києва зніматися у серіалі Анатолія Матушка за детективним романом Вікторії Платонової "Таксі для ангела".

"У новому проекті я граю колоритну, популярну, але заздрісну до чужого успіху авторку детективів Мінну Майерлінг. Яка полюбляє трубки і східні зачіски", - розповідає Писанка.

Частина зйомок проходитиме у київському ботанічному саду, але основні сцени зніматимуться у Сквирі, у маєтку українського олігарха. Після недовгих переговорів він погодився надати свій будинок для зйомок серіалу.

Матешко називає серіал парафразою на "Десять негренят" Агати Крісті, коли головних героїв ізолюють від оточуючого світу. У "Таксі..." будинок також поступово наповнюється трупами...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів