Маша Єфросініна забула смак картоплі

6 червня 2006, 16:01

Напевно, відома телеведуча Маша Єфросініна вирішила принести себе в жертву... красі – вона забула смак картоплі, хоча стверджує, що ні на якій дієті не сидить.

"Просто я харчуюся дуже обмежено", - сказала вона в інтерв'ю "Комсомольській правді".


"Є ряд продуктів, про які я знаю точно, що вони мені не зашкодять, а тільки підуть на користь. Це овочі-фрукти, кисломолочні продукти, салати. П'ю багато чаю", - розповіла телеведуча.

Каже, що любить його у всіх проявах: "У свій час так обпилася кавою, що зрозуміла: час всерйоз переходити на чай. Люблю гіркий шоколад".

Ще Єфросініна відкрила завісу над своєю родиною, сказала, що своє маля не показує не тому, що боїться "сглазу", про що ходять чутки.

"Просто Нануська ще дуже маленька – їй усього два рочки, вона повинна жити по режиму: вчасно їсти, спати, гуляти. Не бачу необхідності робити з крихітки об'єкт світського життя або самореклами", - сказала телеведуча.

Говорить, що можливо, коли вона підросте, то її фото буде розміщено в глянсових журналах, а поки її потрібно тільки "любити, пестити і плекати".

Однак Єфросініна зізналася, що час на дитину - це найболючіша тема: "Звичайно, хотілося б приділяти їй більше часу. Вихідні в нас завжди батьківські. Куди б ми не їхали, Нана завжди з нами".

"Іноді ми відпускаємо няню на два тижні. Перший тиждень я просто кайфую з дитиною, а другий вже починаю сумувати за роботою. Напевно, це проблема усіх творчих мам", - додала ведуча.

При цьому вона думає, що, коли дочка виросте, вона її зрозуміє: адже маму оцінюють не по тому, скільки разів вона міняла в дитинстві пелюшки своїй дитині, а по тому, чого вона досягла як особистість.

Зараз у Єфросініної закінчився контракт із ICTV, і вона думає про те, щоб зайнятися цікавим, довгостроковим проектом на телебаченні, причому нітрохи не менш значущим, ніж програма "Підйом" на "Новому каналі".

Про себе Маша зауважує, що вона "насамперед телевізійниця", і в акторки остаточно не пішла.

"Хоча і знімаюся в ролі молодої журналістки у новому 100-серійному серіалі "П'ять хвилин до метро" молодого режисера Сергія Альошечкіна. Уже готові 30 серій", - додала Єфросініна.

Говорить, що сюжет серіалу симпатичний: дія розгортається між сусідами однієї сходової клітки – там будуть і любов, і ревнощі, і детективні історії.

За матеріалами "Комсомольської правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів