Перша дружина Ющенка ходить у всьому чорному. Андрій вважає, що його батьки подуріли

31 травня 2006, 13:18

Родина президента завжди знаходиться в центрі уваги. Однак досі було мало відомо про першу дружину Віктора Андрійовича – Світлану Ющенко, про яку поширювалось багато чуток. Дещо про її життя вдалося дізнатись газеті "Сегодня".

Її дівоче прізвище – Колесник. У пресі неодноразово спливала інформація, що вона –хрещениця або навіть племінниця вбитого банкіра та вчителя Ющенка Вадима Гетьмана. Проте, матір Світлани – Людмила Колесник – розповіла, що це лише чутки. "Неправда, не було в нас такого родича", - відрізала вона.

За словами колишньої тещі Ющенка, перша дружина президента народилася в 1959 році. Після закінчення Сумського педінституту була вчителем української мови і літератури і працювала в Ульянівці. Тут у другій половині 1970-тих років вони й познайомились з Віктором Ющенком, який працював на посаді економіста ульяновського відділу Держбанку СРСР.


Як розповідає директор цієї школи, Віктор і Світлана Ющенки були прекрасною парою: "Вони дотримувались всіх українських традицій. Наприклад, Світлана йому на день народження сама розшила вишиванку".

"В нашій школі починала навчатися Віталіна, яка була дуже серйозною дівчиною, а Андрійко був ще малим, дуже грайливим хлопчиком", - розповіла вона.

Діти Світлани та Віктора Ющенків - Віталіна та АндрійЗа інформацією TabloID, перший час після переїзду до Києва Ющенко жив на Троєщині. А на початку 1990-их років родина Ющенків з дітьми Андрієм та Віталіною в'їхали в квартиру в Києві на вулиці Інститутській. Майбутній президент прожив тут аж до розлучення в середині 1990-ти років.

На першому поверсі будинку на Інститутській мешкало подружжя Ющенків

В Хоруживці, рідному селищі Ющенка, кажуть, що подружнє життя зі Світланою у Віктора Андрійовича не ладилось ще до зустрічі з Катериною Чумаченко в 1993 році. А після того, як дружина знайшла в піджаку Ющенко фото американки, "взагалі пішло-поїхало", пише газета "Сегодня".

Як розповіла матір одного з однокласників Андрія Ющенка в школі №109, вже після розлучення Світлана Іванівна ходила в усьому чорному: "Вона була схожа на монахиню. Довга чорна спідниця, чорний плащ, чорна хустка. Світлана спеціально запізнювалась на батьківські збори, щоб ні з ким не спілкуватись".

У 2004 році перед президентськими виборами Світлана продала квартиру на Інститутській. Перед цим вона вийшла заміж за бізнесмена Сергія, молодшого за неї на десять років. Зараз вона активно допомагає чоловіку у справах фірми.

До такої різниці у віці вона ставиться із гумором, навіть нагадувала слова її сина Андрія, який, маючи на увазі шлюби батьків із молодшими людьми, сказав: "Ну ви батьки й подуріли!"

Також, як пише газета, під час президентської кампанії 2004 року Світлана агітувала за свого колишнього чоловіка в Сумський області і потрапила в аварію. Може, саме тому і поповзли тоді чутки про її загибель – як відомо, сайти, які за часів Кучми спеціалізувалися на чорному піарі, писали з посиланням на неіснуючу газету, що першу дружину Ющенка вбили у Швейцарії.

Зараз колишня дружина Ющенка зі своїм новим чоловіком мешкає під Києвом в селищі Іванковичі Васильківського району Київської області. Вони придбали будинок по вулиці Садовій в 2004 році. Попереднім власником був колишній заступник міністра внутрішніх справ Корнійчук.

Будинок Світлани по вулиці Садовій в Іванковичах

На ділянці в 20 соток стоїть двоповерховий будинок під червоним дахом. Поряд стоїть ще один двоповерховий будинок, але менший за розміром. Між ними, а також за великим будинком знаходиться сад.

В саду у колишньої дружини президента

Ділянка з боку дороги обнесена двометровим білокам’яним парканом.

У Світлани є гараж, і схоже на те, що є дві машини. Одна з них – міні-вен "Мерседес-Віано" темного кольору.

Машина у дворі Світлани Ющенко. Приблизна вартість - 40 000 доларів

Кажуть, що напроти свого будинку Світлана придбала ще 20 соток для того, щоб звести там церкву. Будівництво триває – вже закладено фундамент. Спочатку деякі сусіди думали, що це будується помешкання для Андрія Ющенка, оскільки бачили його, коли привозили цеглу для будівництва.

До речі, Андрій відвідує маму кожні свята та вихідні. Туди ж приїжджає дочка Віталіна.

Про саму Світлану розповідають як про дуже релігійну людину. Кажуть, що саме на її гроші зведено каплицю на території лікарні для робітників водного транспорту на вулиці Юрія Коцюбинського.

Разом з Світланою та Сергієм в будинку мешкає монахиня Варвара, яка допомагає вести домашнє господарство.

Фото газети "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів