Маша Єфросініна вийшла заміж і стала... електровіником

29 травня 2006, 18:01

Відома телеведуча Маша Єфросініна у свої секрети сімейного щастя втяємничувати сторонніх категорично відмовляється.

"Моя родина за сімома замками", - заявила вона в інтерв'ю "Газете по-киевски".


Фото Анни Андрієвської

У той же час вона погодилася відповісти на інші запитання. На зауваження, що дружин часом називають пилами, Маша зізналася, що асоціює себе з електровіником.

"Вдома метушуся. Граю з дитиною, роблю прибирання, говорю з чоловіком, дивлюся телевізор, господарюю на кухні. І все майже одночасно", - розповіла вона.

Із зальотним красенем Малаховим

З приводу "прийомчиків", щоб сподвигнути чоловіка на активність у недільний ранок, Маша зізналася, що по неділях вона сама лежить і відсипається.

"Мене треба ворушити. Активний у нас чоловік. Кава в постіль. Потім покупки на тиждень для маляти і няньки. Нерідко по магазинах він ходить сам", - говорить ведуча.

За її словами, довгі відрядження чоловіка та дружини не те, щоб поліпшують їх відносини, але "хіба що збільшують почуття від нудьги". "У нас точно від туги йде викид адреналіну", - додає Маша.

Єфросініна не захотіла розповідати, які жіночі "штучки" вона пускає в хід під час суперечки, якщо ніщо інше вже не допомагає: "Не скажу. А щоб інші повчилися? Вважаю, що в кожної жінки "штучки" свої".

З молодшою сестрою Лізою. Viva

Щоб чоловік був задоволений, ведуча вважає, що хороша дружина повинна бути "хорошою дружиною": "Що це значить? Повторюю – про особисте не повинен знати ніхто".

Щодо виховання, Єфросініна стверджує, що на дівчаток не можна кричати: "Усе пояснювати й оточувати любов'ю. Пояснювати і раз, і десять, і сто. І ніяких покарань".

З Андре Таном. Фото Анни Андрієвської

Судячи з усього, ведуча у шлюбі щаслива, тому як і роботою улюбленою займається, і дочку виховує, і з чоловіком конфліктів на порожньому місці не має.

За словами Єфросініної, у її чоловіка немає такого чоловічого захоплення, якого б вона не змогла прийняти.

"Хм, можу все прийняти. І дайвінг, і баскетбол. Я б ніколи не жила з людиною, якої не розумію", - каже вона.

З тим же Таном. Фото Viva

При цьому Маша додає, що "і на парубоцькі вечірки відпускає чоловіка із задоволенням": "Інша справа, що він сам на них хоче йти вкрай рідко. Усе його захоплення - це родина".

За матеріалами "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів