Син Януковича міняє авто як рукавички

25 травня 2006, 21:01

Син Віктора Янукович - наймолодший депутат у парламенті нового скликання вже другий день є жертвою найприскіпливішої уваги журналістів. Вчора вони цікавились, чи навчився він натискати на кнопки, сьогодні - його авто та костюмами.

Симпатичні журналістки полюють на Януковича

Як виявилось, Янукович-молодший обожнює машини.


"Просто обожнюю доводити до технічної досконалості машину, яка потрапляє мені до рук", - відзначив Янукович-молодший.

Машини наймолодший депутат міняє як рукавички - раніше їздив на "вісімці" обсягом півтора літра, потім — на "10 класі" (автомобілі обсягом 2 літри типу "Субару", "Імпрезо"), а тепер надає перевагу "Ауді" (A6), "бо її розробники створили кращу повноприводну легкову машину".

Так виглядає нинішня пасія Віктора Януковича

Ціна цієї автівки коливається від 50 до 90-та тисяч доларів. Немало для студента-аспіранта.

Тож на кожну пору року Янукович має новенький автомобіль. І справа тут не в примхах чи забаганках новоспеченого депутата, як він сам запевняє, а в банальному економічному розрахунку.

Начиння авто Януковича

"Машину варто змінювати раз на півроку. Можна і частіше. Їздити на одній машині довго невигідно, бо вона втрачає у своїй вартості. Якщо є вигідна пропозиція, машину варто поміняти", - пояснює Янукович-син.

Він впевнений, що "з економічної точки зору тримати одну дорогу машину невигідно – краще мати кілька, але за призначенням".

Про такі речі він знає з власного досвіду - адже недарма тривалий час працював у фірмі, яка займалась тюнингом та ремонтом автомобілів.

"Ми займались і продажем і обслуговуванням автомобілів. Ми продали кілька сотень машин, маємо зв’язки з Німеччиною, Америкою і Росією в питанні тюнингу автомобілів", - додав він.

Коментуючи публікації в пресі про свій шикарний автопарк, Янукович пояснив, що він таки їздив на тих машинах, але не як власник, а по роботі - "тестував та налаштовував машини після тюнингу".

Щоправда Янукович категорично заперечив, що мав автомобіль марки "Хаммер", про який писало ледь не кожне видання.

Ще Янукович-молодший розповів, що не одружений, тому костюм, сорочку і краватку обирав сам. Марку костюму згадати зразу не зміг, але подивившись на етикетку, сказав, що це Corneliani. Льняний костюм такої марки коштує 2600-2800 тисяч гривень, офіційні костюми підбираються до 2 тисяч у.о., краватки можуть потягнути на 99 євро.

Костюмчик на Януковичу сидить не гірше, ніж на моделі

Порівняно з іншими марками, які полюбляють українські депутати, досить демократично.

До речі, відпочивати Янукович, якщо вірити його розповідям, теж любить просто - на Азовському морі. Щоправда, потрапляє він туди зараз вкрай рідко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів