Тіна Кароль пішла в сауну і підкорила Деміса Руссоса

23 травня 2006, 13:17

Незважаючи на те, що Євробачення вже пройшло, увага до Тіни Кароль все ще прикута. Всі в Україні хотіли, щоб вона перемогла, і разом з нею засмутились, що перше місце віддали не їй.

Тіна Кароль в Афінах. Фото з її сайту

"Ми ж їхали за іншим результатом, а цей конкурс виявився дуже суб’єктивним. Після оприлюднення результатів Тіна повернулася в гримерку дуже сумна. Але тут з'явився Філіп Кіркоров і сказав, що телефонувала Алла Пугачова і просила передати, що вона в ній не помилилася. Потім дзвонила Софія Ротару, Руслана", - розповів продюсер співачки Олег Чорний.


Кіркоров прийшов підтримати Тіну. Фото "Блік"

За його словами Тіну також підтримали по телефону Андрій Данилко і Ель Кравчук.

Апетит у Тіни в Афінах був добрий. Фото "Блік"

Тому Кароль не дозволила собі довго сумувати. Вона вже готується до туру Україною. Також ними зацікавились продюсери Деміса Руссоса. Його менеджер звернувся до них, ще коли вони були в Афінах, розповів Чорний.

"Співак планує світове гастрольне турне і запропонував Тіні взяти в ньому участь. Він дивився конкурс по телебаченню. Мабуть, Тіна добре запала йому в душу, якщо він попросив менеджера розшукати нас", - зазначив Чорний.

Деміс Руссос підкорений українською співачкою

"Той звернувся у наше посольство і призначив зустріч. Деміс дав Тіні багато порад і сказав, що вона має поводитись, як Джон Леннон, оскільки вона по духу на нього схожа. В результаті ми домовились, і наші юристи сьогодні працюють над договором про співпрацю", - розповів продюсер співачки.

Чорний також сказав, що графік туру ще не повністю відомий: "Можу сказати, що восени у Руссоса і Тіни відбудеться спільний концерт в Україні. Також планується записати Кароль і Руссоса в дуеті".

Однак поки що Тіна дозволила собі трохи відпочити. Після повернення додому і спілкування зі своїм батьком і братом Стасом Кароль вирішила зняти стрес у сауні разом із Чорним та дівчатами з балету "Дельс Арт".

Тіна відпочиває в сауні. Фото "Блік"

Там вони були близько двох годин, без алкоголю, якщо не враховувати декількох пляшок чеського пива.

Про Євробачення не розмовляли, проте дуже добре пішли анекдоти про "гарячих фінських хлопців". Мабуть, давалася взнаки перемога монстрів з групи "Лорді".

Тіна Кароль з польськими учасниками Євробачення

Поки є час трохи перепочити, а вже 27 травня, на день Києва стартує всеукраїнський тур Тіни Кароль.

За матеріалами "Комсомольської правди" і "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів