Подруга доньки Ющенка влаштувала скандал і потрапила в поліцію

18 травня 2006, 16:27

Вже давно відомо, що Олександр Пономарьов та президент Віктор Ющенко є якщо не друзями, то добре знайомі.

Так в листопаді минулого року Ющенко із дружиною відвідував благодійний бал, організований Пономарьовим.


Подружжя Ющенків на балу у Олександра Пономарьова. Фото з сайту президента

Проте, дружні відносини сплелися ще тісніше. Колишня громадянська дружина Пономарьова Олена Мозгова виявилась близькою подругою доньки президента - Віталіни. Принаймні сама Олена каже, що в будь-який час може їй подзвонити по телефону як давня знайома.

Віталіна Ющенко. Зліва профіль її подруги Олени Мозгової. Фото Анни Андрієвської

Їхні дружні відносини дійшли до того, що їхні діти відпочивають разом і спілкуються вже без них. "У нас нормальні людські відносини без понтів і всього іншого, тому що Віталіна – дуже проста, душевно красива людина", - розповідає Мозгова.

Вона також каже, що з Ющенком вони познайомились у 2001 році, через декілька днів, як його зняли з прем'єрської посади.

"Нас представила йому Марія Бурмака. Ми не переслідували ніякої корисливої мети, у тих обставинах це здавалося смішним. Просто хотілося його підтримати, тому що ця людина нам симпатична", - розповіла Мозкова, слова якої наводить "Бульвар Гордона".

Дружина Пономарьова також розповіла, що Ющенко допомагав їм у 2003 році, коли Сашко їхав на Євробачення представляти Україну.

"Зараз вже усі знають, що нам допомагав Ющенко. Ми і тоді цього не приховували, просто в 2003-му ніхто не хотів це писати. Віктор Андрійович розумів, що Україні потрібний позитивний піар. Бо нашу країну асоціювали тільки з Чорнобилем, "кольчужним" скандалом та справою Гонгадзе", - розповіла Мозгова.

Я сказала: "Все, вибач. Люблю іншого"

Що ж стосується припинення відносин із самим Пономарьовим, то за її словами, саме вона була ініціатором розриву.

Фото газети "Бульвар Гордона"

"Все дуже просто: для мене важливіша емоційна сторона стосунків чоловіка і жінки, ніж фізична. До того ж завжди у відносинах з людьми намагаюся бути чесною. Тому прийшла і сказала: "Все, вибач. Люблю іншого".

Мозгова із доньками. Фото з сайту Олександра Пономарьова

"Я хочу наголосити, що у мене немає негативних почуттів щодо Сашка. Я все одно вважаю, що Пономарьов дуже красива і талановита людина. І, до речі, прекрасний батько", - зазначила вона.

Крім цього Мозговій довелося відкрити ще одну таємницю її життя. Як виявилось, відпочиваючи в Туреччині вона потрапила у скандальну ситуацію.

Вона та її ще одна подруга Наталя Могилевська потрапили у поліцейський відділок.

"Могилевській не дозволили в ресторані пограти на роялі. Наташа дуже добрий музикант і не зіпсувала б оточуючим кайф, але офіціант вирішив по-іншому. Ми спробували пояснити йому, що він неправий... Якщо чесно, Сахаров набагато раніше би придумав свою водневу бомбу, якби знав два таких вибухових елементи – мене і Могилевську. Отже, адміністрація викликала поліцію і нас забрали в дільницю", - поділилася спогадами Мозгова.

Подруга Наталя Могилевська, з якою Мозгова полюбляє повеселитись

"Ми просиділи там десь до четвертої години ранку. А потім нас відпустили в готель до дев'ятої. Ми згадали уроки акторської майстерності і повернулися у відділок, переодягнувшись в скромні сукні, — такі дві гімназисточки. Начальник поліції на нас глянув: "Боже, хіба могли такі панянки скривдити офіціанта?! Та ніколи в житті!". Перед нами вибачилися і відпустили додому", - розповіла Мозгова і додала, що не завжди так екстремально відпочиває.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів