Павленко працює "з ранку до ночі" і живе в кредит

10 травня 2006, 12:02

Юрій Павленко ніяк не звикне до свого міністерського життя. Навіть син над ним сміється: "Ха-ха-ха! Наш батько – міністр?" І з "Фольксвагена Пассата" йому довелося пересісти на службовий "Фольцваген Феєтон". Та ще й журналісти так знахабніли, що шлють йому смс-ки і чергують біля під’їзду...

Павленко працює "з ранку до ночі"

Історія з смс-кою для міністра розпочалася так. Журналісти газети "Дєло" почали напрошуватися в гості до Павленка в останні вихідні дні, коли ввечері Юрій Олексійович повертався разом з дітьми і дружиною з заміської поїздки.

Розуміючи, що і цього разу чемно домовитися про візит додому гарантії нема, довелося поставити міністра перед фактом, відправивши SMS на його особистий мобільний приблизно такого змісту: "Редакція чекати більше не може, за вашою адресою буду через 40 хвилин, якщо доведеться — буду чекати до упору". За півгодини міністр надіслав коротку відповідь: "Домовилися".


Родина Павленків мешкає в елітній багатоповерхівці неподалік від станції метро "Шулявська", у парадному — допитлива охорона, яка без підтвердження мешканців непрошених гостей всередину не пропустить.

Як виявилося, зазвичай Павленко їздить на службовому Volkswagen Phaeton, бо зараз у його родини немає особистої машини:

"Їздимо тільки на службовій, хоча раніш у мене був Volkswagen Passat, але він розбився в аварії під час останніх президентських виборів у Донецькій області, так що ми його втратили і зараз збираємо на нове авто".

Голівудській посмішці Павленка позаздрили б зірки

Судячи з розповіді міністра, "збирати" Павленкам доводиться часто. Та й взагалі виявляється, що міністр по суті живе в кредит.

Хоча, як пише "Дєло", обстановка в квартирі міністра — за останнім словом моди. Євроремонт "вищого пілотажу", сантехніка і все супутнє оформлення житла — теж.

З холу проглядаються всі кімнати і кухня, після перепланування вони розділені відкритими перегородками. Яскраве освітлення, шикарні сучасні меблі, широкоекранний телевізор, десь у кутку велика ікона.

Дружина Павленка виплачуватиме
кредит 30 років

У квартирі Павленка три кімнати, і в ній міністр живе ще з 2000 року разом із дружиною і двома дітьми.

"Ми не якісь олігархи, мільйонних рахунків не маємо, вілл за містом теж, живемо в цьому будинку "Київміськбуду" задовго до того, як я став міністром, а квартиру взяли в кредит на дружину", — пояснює Павленко.

Судячи зі слів Павленка, кредит взяли на 30 років, і до минулого року його родина змогла погасити лише половину вартості — близько 150 тис. грн.

З дружиною і дітьми

"Жодного відношення до пільгового або молодіжного кредитування квартира не має, брали ми кредит, коли я не був навіть депутатом, але і зараз як міністр я не зміг би організувати пільговий кредит комусь з родичів — таке порушення відразу стане надбанням громадськості", — запевняє Павленко.

Батьки Юрія Олексійовича, як і батьки його дружини, живуть окремо в Києві. До одруження в 2000 році Юрій Олексійович жив на окремій київській квартирі, яка зараз чомусь пустує.

Як запевняє Павленко, його міністерської зарплати разом із зарплатою дружини в цілому на родину вистачає, але і зараз він не має можливості повністю погасити кредит.

Свою ж дружину Павленко пристроїв в секретаріат Ющенка, де вона працює головним фахівцем в управлінні зовнішньої політики.

Діти Павленка беруть приклад з дітей Ющенка

На ці дві зарплати держслужбовців родина Павленка зараз і живе.

"Обидві наші зарплати — це і є наші основні доходи родини, працюємо з раннього ранку до пізнього вечора, так що діти або ще сплять, або вже заснули — о 8.00 я уже виходжу на роботу, а повертаюся часом дуже пізно ввечері", - поскаржився міністр.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів