Кличко довів свою дружину до тремтіння у колінах

27 квітня 2006, 12:52

Політика завжди забирає багато часу. Тому родинам тих, хто віддає себе цій діяльності, залишається доля бачити своїх чоловіків, батьків або матерів лише по телевізору, або десь вночі.

Однак сім'ї спортсмена Віталія Кличка, який потрапив у велику політику незодавно, не потрібно звикати до такого життя.

Вони вже поряд десять років, проте їхні почуття так само свіжі, як і десятиріччя тому. Підтвердженням цього є і троє дітей: Єгор, Єлизавета та Максим.


Родина Кличків. Діти зліва направо: Максим, Єгор, Єлизавета

Про те, як вони познайомились та про спільне подружнє життя розповіла дружина Віталія – Наталя.

Вони познайомились в 1996 році, коли вона працювала моделлю.

"Протягом півроку він регулярно з'являвся на показах, в яких я брала участь. Завжди сідав в першому ряду і спопеляв мене поглядом..." – розповіла вона "Жіночому журналу".

"Він приносив квіти, декілька разів запрошував до ресторану, але я відмовлялася. В той час, я жила в громадянському шлюбі з іншою людиною і залицяння інших чоловіків мене зовсім не цікавили", - розповіла Наталя.

Щасливе подружжя

Як виявилось, тоді вона геть нічого не знала про Віталія, хоча вже тоді він був дуже відомим у світі спорту.

"Для мене це був просто хлопець високого зросту, який наводив на мене жах. Від його пильного погляду тремтіли коліна. В якийсь момент я зрозуміла, що мене не так лякає, скільки хвилює його присутність в залі. Задумалась про те, чому я хвилююсь... і, мабуть, тоді я зробила перший крок йому назустріч", - розповіла вона.

Лише через півроку Наталя нарешті вирішила прийняти запрошення на вечерю. "Після побачення мій страх перед Віталієм щез. Я впевнилась, що він милий, чарівний, галантний".

"Ми почали зустрічатися і через деякий час я зробила вибір, оскільки точно зрозуміла, що Віталій саме той, в кому я бачила свого чоловіка і батька своїх дітей", - зазначила вона.

"Він дарував цілі кошики, відра троянд. Ми їздили за місто, гуляли по Києву – нашим улюбленим місцем став Міст закоханих, який чув наші палкі зізнання", - розповіла вона.

Проте справжнього весілля у них не було. "Все сталося на ходу. Ми буквально вбігли в "центральний загс", поставили на паперах свої підписи, а потім Віталій сів в машину і поїхав на збори в Німеччину.

Однак, Наталя вірить, що на десятиріччя їх подружнього життя Віталій "поведе її під вінець".

Наталя розповіла, що доки не народився перший хлопець, вона завжди їздила за своїм чоловіком. "Здається, я була єдиною дружиною, яка була присутня на всіх змаганнях. Перші три роки ми не розставалися", - розповіла вона.

"Я пропустила лише два бої: перший раз, коли була вагітна старшим сином, другий – коли народжувала доньку: 23 листопада 2002 року за дві години до бою Віталій став батьком вдруге".

Віталій, Наталя і молодший син Максим

Проте не завжди Наталі вистачало витримки на боях. "Іноді мені буває важко стримати емоції. Декілька разів в залі я розслабилася і дала волю почуттям. Всі це одразу помітили. Потім мене всі критикували – знайомі, журналісти і, особливо, чоловік. Він і без того був проти моєї присутності на бої".

Тому Наталя вирішила, що має поводитись на змаганнях "належним чином".

Про себе Наталя розповіла, що бере уроки малювання. Коли вони з Віталієм жили в Німеччині і США, вона вивчала мови, брала уроки вокалу.

"В Києві я навіть спробувала записатись у студії. Звичайно, на аматорському рівні, але Віталій мною пишається. Каже всім знайомим: "У мене дружина співає". Зараз беру уроки ігри на фортепіано, щоб вміти собі акомпанувати", - розповіла вона.

Наталя не любить слово "домогосподарка" і називає себе професійною мамою.

Схоже, що Віталію це подобається.

"Сім'я - це не шлюб, це чудо, яке народжує нове життя. Для мене дуже важливо, щоб мої діти зростали в атмосфері любові", - вважає Віталій.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів