Литвина врятували від самогубства?

20 квітня 2006, 13:21

Не секрет, що спікер ВР Володимир Литвин не просто був упевнений у перемозі на виборах, але навіть збирався стати власником "золотої акції".

Однак, не так сталося як гадалося, і "Ми" дружно пролетіли над парламентом. І в перші ж післявиборчі дні стали ширитися чутки, що Литвин важко переживає програш.


Ми у тісному колі друзів

Ми у тісному колі друзів

Стали навіть говорити, що загнаний кредиторами та впалий духом Литвин намагався... покінчити з собою у власному домашньому кабінеті!

Для самогубства він нібито хотів використати пістолет, подарований йому колись другом - покійним нині генералом МВС Юрієм Кравченком.

Не дозволило здійснитися непоправному ніби-то тільки втручання близьких та особистого помічника Володимира Михайловича - Ігоря Сторожука. За тією ж інформацією, "з достовірних джерел", викликаний ними лікар зробив Литвину пару заспокійливих уколів.

Гра в президента - посади дерево

Гра в президента - посади дерево

Однак Ігор Сторожук на розпитування "Комсомольської правди" тільки однікувався, мовляв: "Яка нісенітниця! Знаєте, я вже втомився це коментувати. Нічого такого, звичайно, не було". І взагалі він здоровий і бадьорий, додав Сторожук.

Також помічник Литвина сказав, що не знає про наявність у спікера зброї. Але в тому-то й справа, що найцікавішим у цій історії, мав би бути, пістолет.

Законом особиста зброя нардепам не передбачається (хоча колись і був законопроект, що пропонував "стволи" нардепам таки видавати).

А до спікера і лідерів фракцій приставлена держохорона. Взагалі-то держава зброєю спікера ніколи не постачала. А от як подарунок одержати таке він цілком міг.

Щоб заспокоїти нерви

Щоб заспокоїти нерви

Правда, сам Литвин ніколи не підтверджував (але і не спростовував), що в його домашньому арсеналі мається пістолет. І розмовляти на цю тему, як давно помітили журналісти, він не любить.

"Він не міг піти на це", - вважає політолог Михайло Погребінський, який "трохи знає Литвина". Тому він навіть не допускає думки, що спікер міг піти на такий вчинок.

Людина він дуже врівноважена, говорить Погребінський про Литвина. Звичайно, програш - це удар для нього, але до такого ступіня, щоб стрілятися...

Що було, те загуло... Хоч вовком вий

Що було, те загуло... Хоч вовком вий

У тому, що найближчим часом у Литвина буде політичне майбутнє політолог не впевнений. Але знаючи, як швидко в нашій політиці відбуваються зміни, не виключає, що він все ж таки буде затребуваний. Зараз нічого не можна точно сказати.

За матеріалами "Комсомольської правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів