У Черновецького немає рогів і хвоста, він рятує людей в метро

19 квітня 2006, 13:19

Новий мер Києва Леонід Черновецький, мабуть, після того, як побачив, що йому залишив його попередник Олександр Омельченко, вирішив взятись за мерію всерйоз.

Порядок він буде там наводити не тільки фізично, але в умах та душах своїх співробітників – він вважає, що приміщення потрібно очистити від нечистих духів.


"Я думаю, що днями я попрошу моїх братів із двох православних конфесій, щоб вони гарненько попрацювали над будівлею на Хрещатику, 36", - сказав Черновецький, повідомляє УНІАН.

Він впевнений, що "нечистий дух" опинився в будівлі КМДА, оскільки думка матеріальна, "було багато поганих думок за спиною КМДА".

До речі, на питання, до якої ж таки віри він належить, новий мер відповів:

"У мене немає ні хвоста, ні рогів. Я ніякий не сектант. Я православний. Я хрещуся на ікону і я поважаю православну церкву".

Як виявилось, крім цього, будучи мером, він вже встиг врятувати жінку від смерті. У вівторок на станції Святошин в столиці з метою самогубства під поїзд стрибнула тридцятирічна жінка.

"Сьогодні одна жінка намагалася покінчити життя самогубством у Святошинському районі і кинулася під електропоїзд. І найцікавіше, що один з начальників питав мене, що робити", - розповів він.

"Оскільки її трошки придавило поїздом, то він у мене запитав, їхати далі чи витягувати її, цілком серйозно. Звичайно ж, не їхати, звичайно ж, ми її врятували. Хоча я не упевнений, як би це було без мене. Але, напевно, я перебільшую щось…", - сказав Черновецький.

Фото Уніан

Черновецький вже встиг довести людину до інфаркта. Так він усунув директора Телерадіокомпанії "Київ" Валерія Ткачука, який від такої новини потрапив у лікарню із гіпертонічним кризом.

"Сьогодні, дізнавшись про його занепокоєння, я зателефонував йому і сказав, щоб він не так близько брав це до серця. Ну не можна вмирати через посаду. Посада - ніщо. Совість – усе! Я думаю, що ця розмова йому була по душі", - сказав Черновецький.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів