Волков порадив Ющенку робити з Тимошенко те, що робить чоловік з жінкою

14 квітня 2006, 18:59

Відомий скандаліст і член міфічної фракції "хрєнов-бубліков" Олександр Волков не потрапив до нового парламенту. Але це не заважає йому залишатися гравцем у великій політиці.

"З якої я фракції? Хрєнов-буликів!"

Тепер він коментує все, починаючи з прогнозів щодо майбутньої коаліції, закінчуючи діями своїх колишніх колег-політиків. Усе це він завжди "приправляє" міцним слівцем.

В інтерв’ю, опублікованому в УНІАН, Волков зривався в основному на Юлії Тимошенко. Ще півроку тому він привселюдно обіймався з Юлею Володимирівною і мріяв про місце у її списку, а вже сьогодні нагороджує її нецензурною лайкою.


Епатажний політик вважає, що Тимошенко не варто йти у прем’єри, бо в неї все одно нічого не вийде. Рецепт лідерці БЮТ від Волкова – це знову піти в опозицію, а потім повернутися у крісло, але президентське.

"Сьогодні Юлія Володимирівна дуже рветься до прем’єрства – грають її амбіції. Ось, мовляв, вона повернеться і все зробить... Нічого вона не зробить!", - переконаний він.

"Моя їй порада: Юлю, не слухай своїх “наушників” Бродського, Томенка і т.п., а сядь і подумай (а думати в тебе є чим) - що робити. На мою думку, треба просто розігнати оте все оточення, яке біля тебе зібралося й хоче поцупити те, що досі не поцуплено.

Ще Волков пропонує Тимошенко прийняти "холодний душ" і повторює: "Вона у жодному разі не повинна очолювати уряд, бо тоді всі негаразди спишуть на неї, і її політичній кар’єрі – звіздець!"

А от Віктору Ющенку Волков дав іншу пораду – як поводитися з Тимошенко:

"Руки геть від Литвина! Бо вмажу!"

"Ющенко може сказати: “Ну що я можу зробити... Хай буде прем’єром, а я подивлюся, що з цього вийде”. І весь час її... пробачте, як чоловік з жінкою робить..."

"Проїхався" політик і по "друзям" Ющенка – Порошенку, Жванії, Третьякову.

Каже, у нього нормальні стосунки і з ними, "але так склалося, що вони сьогодні біля “тіла”.

"Під час революції ми спілкувалися дуже часто, і каву, і сто грам пили. ", - згадав Волков і додав з сумом: "Потім вони до “тіла” прибилися й забули, що їм потрібні люди, які можуть прогнозувати і робити політичні події".

Коли ж сталася "біда з Порошенком і Третьяковим", стверджує Волков, він був єдиним, хто сказав, що Ющенко не має морального права звільняти їх з посад.

Волков з дружиною
Хоч Ющенка Волков вважає і "слабким, незібраним керівником", та за Януковича чи Тимошенко, судячи з усього, жити б не хотів.

"Я вам гарантую, якби Юлія Володимирівна чи Янукович був на посаді президента з нинішніми повноваженнями, то вже завтра всі стояли б у шерензі з поклоном “чєво ізволітє?”, - каже він.

Волков на дні народження Березовського

Ющенко ж - "дуже м’який, не може гахнути кулаком по столу, матом послати, як це робив Леонід Данилович - і до нього всі гуртом ішли на поклін".

"Це, до речі, подобалось - і тому, хто посилав, і тим, кого посилали", - додає він.

А Тимошенко для нього – звичайна жінка, яка любить "вішати лапшу" на вуха.

"Якщо згадати все те, що вона казала, обіцяла... На те вона й жінка, щоб багато говорити, а нам, “лохам”, слухати", - визнає Волков.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів