Радник Ющенка їздить на "мерсі", як у шейхів, і возить контрабандне сало

14 квітня 2006, 15:53

Радник Віктора Ющенка і відомий оперний співак Володимир Гришко, виявляється, не тільки гарно співає, але й неперевершено розповідає смішні історії свого життя.

За час спілкування з читачами на прямій лінії "Фактів" він встиг розповісти стільки майже анекдотичних ситуацій, що просто зморив їх.


Гришко з дітьми

Почалося все з розповідей про "пригоди Гришка в Америці". Одного разу у славному місті Детройті сім років тому він вийшов на вулицю після опери Верді "Травіата", сів в автомобіль і поїхав по зовсім порожньому місту.

"У той час там афроамериканці розбійничали, тому до вечора білі поспішали роз'їхатися по домах. А поки я грим знімав, вулиці спорожніли... Отож, не встиг виїхати на дорогу до будинку, як шлях, немов у фільмі "Кавказька полонянка", перекрили молодчики. Що робити? Довго стояв, газував... Розумів, що, якщо вийду з машини, назад уже не повернуся", - розповідає він.

І тоді Гришко прийняв рішення. "Взагалі я асоціюю себе з захисником - родини, будинку, дітей. Такий вовк! Тому вирішив їхати прямо на тих хлопців! Іншого виходу не було. Ударив когось з боків, по руках... Прорвався крізь ланцюг на швидкості 120 кілометрів на годину. А вслід летіли кулі. Але я врятувався!", - завершив "бойовик" він.

Не встигають всі оговтатися, як співак починає розповідати іншу майже фантастичну історію:

"Був ще випадок, коли мене без причини зупинив поліцейський: "Виходи з машини! Руки на капот!" Я знав: якщо не сподобаюся йому, може підкинути в машину героїн, і я перестану бути оперною зіркою. Тому, коли мене обшукували, я співав "Ла донна мобіле..." Поліцейський відразу зрозумів: "А, артист? Ну давай, проїжджай".

Але справжній трилер з життя Гришка – про українське сало:

"Прилетів я в аеропорт у Нью-Йорку з 12 кілограмами сала в сумці. Раптом до мене підбігає навчена собачка, і давай обнюхувати. Дивлюся - недалеко поліцейський. Я того тузика як пульнув! Аж шкода стало. Поліцейський підходить і каже: "Ходімо". Думаю: "Катастрофа!" - але продовжую триматися холоднокровно".

"Кажу: "Приходьте до мене на виставу у "Метрополітен-опера", показую посвідчення. Він мене відпустив, так і не перевіривши сумки. Мабуть, навіть подумати не міг, що я проводжу заборонений продукт", - зізнався артист.

З другою дружиною і дітьми

Гришко - великий сім'янин

"А в Канаді за десять кілограмів сала і кілька пляшок горілки довелося заплатити штраф - 200 доларів. Зате, коли приводжу сало в Маріїнський театр у Санкт-Петербурзі, стаю національним героєм!", - додав він з гордістю.

А далі розпочинається справжня драма з реального життя Гришка.

Виявляється, через роботу в Америці він розлучився зі своєю першою дружиною.

А ще Гришко співав з Поваротті

А ще Гришко співав з Поваротті

"Було страшенно боляче! Пам'ятаю, коли співав в опері "Кармен" у Токіо, маестро Гергієв - кращий диригент у світі - подивився на мене і сказав: "Володимире, тебе покинула жінка?" Я запитав: "А що, видно?" "Дуже", - відповів він.

Але закінчується усі, як у мелодрамі, хеппі ендом.

"Зараз ми з першою дружиною друзі, вона займає високу посаду. Поважаю її як людину, підтримую, але особисте життя в неї так і не склалася. Слава Богу, у мене двоє дитинок. Я щасливий і вдячний за це другій дружині Тетяні. Вона мене врятувала", - розповідає він.

Але режиму Гришка не позаздриш – строга дієта, щоденні тренування, жодного алкоголю.

"Звичайно, глядачі не захочуть бачити на сцені запухлого товстого тенора, навіть якщо він добре співає. Я завзято борюся з зайвою вагою. Дружина дивиться, чим я харчуюся, контролює. Ні борошняного, ні солодкого не вживаю, після шести вечора не їм. Алкогольних напоїв теж не п'ю", - поскаржився він.

Гришко привіз до Києва Монсерат Кабальє. І Басков приїхав

Гришко привіз до Києва Монсерат Кабальє. І Басков приїхав

А хочеться співаку по вечорах розслабитися – "прийняти дві-три рюмочки коньяку".

Але в цілому життя в Гришка вдалося – він має "два гектари землі, стадіон, тенісний корт, будинок, побудований в іспанському стилі, чотири машини і два шофери".

Ющенко цінує свого радника

Ющенко цінує свого радника

"Люблю "Мерседеси" і колекціоную них. У мене два старих - ретро і 40-й. Є і новий - 126-й", - каже він, додаючи, що на таких шейхи їздять.

Ще він ніколи не розстається з золотим перснем на правій руці, бо його подарувала мама, коли йому виповнилося 16 років.

"Мамин подарунок приносить мені удачу. Найкоштовніше, що від мами залишилося - її фотографія і цей перстень", - розповів Гришко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів