Олег Скрипка - політексперт з баяном

14 квітня 2006, 13:25

Відомий рок-співак Олег Скрипка, який під час помаранчевої революції активно виступав на Майдані, так втягнувся у політику, що не може без неї жити.

Тепер під час інтерв’ю він мало розповідає про свої творчі плани, а більше – про європейський вибір України, стосунки з Росією та інші "високі матерії".


Скрипка любить медитувати

Скрипка любить медитувати

Цього разу в інтерв’ю Радіо "Свобода" Скрипка розповів про "пострадянські і постросійсько-імперські міфи", в яких потопає Україна.

"Одна третина прагне у темряву, а дві третини – середня і західна – прагнуть до Європи. Треба воювати за цю одну третину", - каже рок-музикант.

'Скрипка

Скрипка так і не став радником Ющенка, але в "Нашій Україні" співає регулярно

Слава Скрипки як політексперта дійшла і до Росії, де його розпитували про російсько-українські відносини.

Але в інтерв’ю "Новым Известиям" він образив росіян, сказавши, що їхньою політикою не цікавиться.

"Ми зараз більш-менш почали в себе, в Україні, розбиратися, що до чого, тому за подіями на російській політичній сцені я якось не стежу. Не до того. Пари раз Черномирдіна бачив по телевізору – на цьому моє знайомство з російським політичним світом, мабуть, і закінчується", - зізнався він.

Що ж до зміцнення добросусідських відносин із братською Росією, Скрипка сумнівається.

Скрипка - справжній рокер

"І українці, і росіяни розповідають про те, що в нас добросусідські відносини, а насправді все не так. Йде формування неоросійського етносу й українського. На жаль, зараз у Росії формується образ ворога – бендерівці, а в Україні – свого роду злісного москаля", - впевнений він.

Розповідаючи росіянам про постреволюційну Україну, Скрипка зізнався, що "поки що в нас бардак".

"Зникла цілісність клану Кучми, є тільки його осколки – західноукраїнський, донецький. Вони б'ються, розривають країну, вони і далі будуть її рвати. І тут головне, щоб знали міру", - думає він.

У стосунках з владою, на думку музиканта, треба бути обережним, бо "у будь-який момент за ким завгодно може приїхати "воронок" і відвезти далеко, якщо будеш дозволяти собі щось зайве".

Але не пожалів Скрипка і своїх колег-артистів, які чекають виборів, щоб заробити на політиках.

"Поп-артисти – це дуже жадібні створіння. Їм зручно дружити з політиками – можна налупити купу грошей. Якщо ти з політиками доберешся до годівниці, то можна дуже багато чого досягти", - каже він зі знанням справи.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів