Тіна Кароль везе на Євробачення декорації від Коперфільда

13 квітня 2006, 11:50

Наступний конкурс Євробачення, який відбудеться у Греції, обіцяє бути захоплюючим. Хоча б тому, що на нього їде українка Тіна Кароль, яка обіцяє створити там незабутнє шоу. І якщо Руслана виграла Євробачення у 2004 році завдяки своїй "дикості", то Тіна хоче помножити свою шалену енергію на професійну підготовку.

Тіна Кароль побувала в Іраку. З промо-туром?

Тіна Кароль побувала в Іраку. З промо-туром?

Виявляється, заради успіху українська учасниця Євробачення везе у Грецію реквізит, спеціально виготовлений на фабриці Коперфільда, відомого американського постановника трюків на кшталт зникнення потягу чи Великої китайської стіни.

Виступ Тіни Кароль на Євробачення, як вона сама стверджує, ретельно продумується вже зараз. У концепції врахована і "політика кольору" на сцені.


У такому прикиді Тіна Кароль співатиме на Євробаченні?

"Наша презентаційна продукція: білий і червоний... Будуть українські елементи - хустки. Багато соняшників на екрані, ну і, звичайно, посмішка", - розповіла вона під час чату на Кореспонденті .

Ще однією новиною виявилася і пісня, з якою виступатиме Тіна на Євробаченні. На українському відбірковому конкурсі вона перемогла з піснею "I’m your queen", і тоді оголошувалося, що саме з цією піснею співачка поїде до Греції.

Тепер же Тіна презентувала кліп на пісню "Show me your love". "Пісня в кліпі одна, а на концерті вона буде посилена. Буде яскравіше", - пообіцяла вона.

Судячи з усього, Кароль майже переконана у своїй перемозі і не боїться, що не зможете затьмарити Руслану і їх постійно порівнюватимуть.

"А я люблю военных"

"Порівнюють і зараз, хоча ми абсолютно різні, узяти хоча б колір волосся. Її затьмарити? Це неправильно. У кожного своя дорога - вона молодчинка", - сказала вона.

А на пряме питання, чи збирається вона виграти на "Євробаченні-2006", відповіла: "Я це вже майже зробила. Залишилося тільки поїхати. Усі наші подвиги ми робимо у своїй голові".

Всі фото з офіційного сайту Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів