Ющенку сниться Хоружівка, де він ходив по коліна в багні

12 квітня 2006, 15:56

Батьківщина Віктора Ющенка - село Хоружівка – для нього святе місце. І ця любов президента розростається і заражає все більше і більше людей.

Школяр-хоружівець Ющенко

Спочатку місцева влада додумалася до того, щоб зробити Хоружівку туристичним центром , і навіть вигадала спеціальні "тури вихідного дня".

За два дні любителі нетрадиційного відпочинку мали можливість відвідати видатні місця батьківщини Ющенка - пам'ятник мамонту (встановлений на місці знахідки його кісток), проїхатися до села президента на возах та потанцювати під клубом під супровід баяніста.


При цьому організатори екстремального туризму зазначали, що щасливчикам надається можливість ночувати на сіновалі, а справляти нужду – у туалеті надворі.

Невідомо, чи зазнала після того Хоружівка навали туристів, але тепер нею зацікавилися журналісти. Виявляється, вони їздять туди, щоб розпитати в місцевих жителів, скільки отримують доярки за роботу у місцевому колгоспі.

На батьківщині Ющенка водилися мамонти

Але після одкровень про доярок колишнього голови колгоспу в Хоружівці, мала батьківщина Ющенка ледь не опинилася в центрі скандалу.

Видно, комусь вони не дуже сподобалися, і односельчанина Ющенка звільнили. Це обурило журналіста, який вирішив покликати на допомогу самого Ющенка. Мовляв, хай заступиться за свого односельчанина.

Ця історія поклала початок одкровенням самого президента.

Після відповідного питання на прес-конференції, Ющенко спочатку вирішив перевести все у жарт.

"Може ще пару питань такого роду задайте... Ви употєлі просто от трудов", - поспівчував він журналісту.

А далі почалося найцікавіше. Ющенко розповів про своє важке дитинство, плавно перейшов на тему сільського господарства, доярок і "снів" про Хоружівку.

У Хоружівці Ющенка люблять

"Якби ви трошки розбиралися у сільському господарстві і трохи більше знали село Хоружівка, у якому я мав велике щастя жити до 17 років...", - почав він, не договоривши.

Далі президент зробив сенсаційне зізнання – своє дитинство він провів "по коліна в багні і добуваючи бурячок".

Потім він згадав, як "у серпні-вересні місяці вся школа ходила збирати буряк той, картоплю".

Ющенко з мамою і братом

"Я знаю, що таке Хоружівка була, і що вона сьогодні представляє. Дай Бог, щоб кожне українське село було таким", - похвалився Ющенко, а потім перейшов на доярок.

"Ви, здається, згадали, доярок. Я можу звернутися до доярок села Хоружівка, щоб вони передали лист до вашої редакції про те, яка зарплата у них. А ви хоча б один раз поїхали у те село, поїхали б на комплекс, до доярок", - розповів він.

У школі Ющенко був майже відмінником

Але на цьому тема доярок не закінчилася. Вони, видно, зачепили його за живе.

У рідній Хоружівці з дітьми

"Я не маю відношення ні до доярочок, ні до комплексу. Мій пай у тому селі – 4 гектари 17 соток. Я нічого не отримую по тому паю, на жаль. Ні зерна, ні грошей", - поскаржився Ющенко, сказавши, що все інше нагадує йому комедію.

"Якщо ви хочете цікаво писати, то шукайте більш цікаві теми. На тому ви нічого не заробите, бо куди ви не підете, вам будуть говорити про мою родину, про родину моїх батьків, чи брата, тільки з повагою", - почав зазнаватися президент.

До "рідного порогу" Ющенко приїхав з усім своїм сімейством

Завершив свою п’ятихвилинну промову про Хоружівку Ющенко зізнанням у справжньому коханні.

"Я нічого не ховаю від своїх односельчан. Там моя пуповина. Мені Хоружівка сниться і буде снитися, доки я буду жити на цьому світі. Це моя Батьківщина, хоча б навіть маленька", - розчулився президент.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів