Як Черновецький залицявся до грузинки

30 березня 2006, 12:29

Вони почали зустрічатися ще в інституті. Перший рік вона й гадки не мала, що Леонід залицяється до неї. Він тоді намагався виконати кожне її бажання.

Коли хтось із студентів вимагав, щоб Аліна (так звуть нинішню дуржину Черновецького) йшла складати іспит першою (її прізвище на "А"), а їй не хотілося, то Леонід заступався: "Вона складатиме, коли захоче".


До знаймоства з Аліною Айвазовою,
Черновецький не робив подарунків дівчатам

І хоча Аліна, за її словами, не дуже потребувала чийогось захисту, така галантність їй подобалася.

Потім він подарував їй квіти й сказав, що вона - перша дівчина, якій він щось дарує.

Батьки Аліни були забезпечені й вона не збиралася шукати багатого чи перспективного чоловіка.

Однак тривалий час і гадки не мала, що Леонід живе досить скромно.

Якось вони гуляли й Аліна, ступаючи по бордюру, схопила його за светр.

Черновецький попросив: "Аліно, обережніше, це мій єдиний светр".

У той момент вона помітила, що й штани в нього досить дивні, з лампасами, які носять у міліції...

У його ставленні до Аліни, згадує вона сьогодні, було стільки турботи, що важко було залишитися байдужою: "Оскільки я родом з Кавказу, то мій батько завжди хотів, щоб я вийшла заміж за грузина чи вірмена. Він спочатку пережив мій вибір, у той час у нього стався перший інфаркт.

Але з часом батько не тільки змирився, а й схвалив цей вибір".

До речі, за словами Черновецького, тесть на весілля подарував молодятам їхню першу машину – голубе “Жигулі”.

Це було для майбутнього мера королівським подарунком, бо зі стипендії, та й майбутньої зарплати прокурора, навряд чи можна було наскладати на машину.

Потім Леонід Михайлович зізнавався, що у тяжкі часи заробляв приватним “ізвозом”.

“Бюджет сім’ї веду я, гроші дає чоловік”

“Бюджет бізнесу в кожного з нас свій. Вважаю, в кожного мають бути свої гроші. В мене власний бізнес, яким я керую самостійно. Інколи, якщо я не хочу брати свої гроші з обігу, я можу на конкретний строк позичити їх у чоловіка", - стверджує Айвазова.

"Бюджет сім`ї складаю я, гроші ж на утримання дає чоловік - на господарчі потреби, ремонти, меблі...", - розповідала дружина мера..

"Леонід знає, що не буде проблем на митниці, я не переплачу посередникам, зекономлю його гроші. Свої гроші я витрачаю на себе".

"Захотіла ще один костюм - хоч би й сто костюмів - не проситиму цих грошей у чоловіка. Він не відмовляє мені, але я тішуся, що все можу купити собі сама. Сподобалася норкова шуба, яка в мене далеко не перша, - я теж куплю її сама", - не скромно зазначає дружина Черновецького.

"Чоловік не хотів, щоб я заробляла гроші. Як і більшість чоловіків, він хотів, щоб я його слухалася. Але поступово я доводила, що краще мені в чомусь поступитися, що я теж працюю і навіть добре”.

Черновецький довший час залицявся до Аліни, а вона й гадки не мала про це.
Фото з сайту Християнсько-ліберальної партії

Іноді Аліні доводилось бути сильнішою за чоловіка.

“Часом траплялися непередбачені ситуації, коли я бачила, що Леонід розгубився. Тоді я "збиралася", жартувала, могла сама прийняти рішення. Це його підбадьорювало. Але й мені доводилося відчувати підтримку чоловіка", - розповіла вона.

"Якось пограбували мій магазин золота в центрі Києва. За день до цього було видане розпорядження про заборону державним структурам охороняти комерційні підприємства, я не встигла знайти охорону. Мені подзвонили додому, я приїхала. З полегшенням дізналася, що нікого не вбито, подумала: "Працюватиму, поверну людям їхні гроші".

"Але одразу ж за мною приїхав Льоня. Перше, що я почула від нього: "Аліно, не хвилюйся! Я все перекрию, заплачу свої гроші". Я потім обійшлася без його грошей, але як мені було важливо почути ці слова!”

Маша Міщенко, УНІАН (друкується зі скороченням)

На фото зверху - Аліна Айвазова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів