Янукович знову виматюкався, пославши помаранчевих на х...й

21 березня 2006, 18:16

Віктор Янукович – відомий любитель вживання нецензурних висловлювань, а попросту російського мату.

Це він довів ще торік під час одного з "виходів у народ", попросивши свою охорону "убрати на х*й!" бідного пенсіонера з Житомирщини, який дошкуляв Януковичу запитаннями про мову.

З того часу, а також після того, як тодішній кандидат у президенти назвав своїх помаранчевих суперників (а заразом і більшу половину українців) "козлами", за Януковичем закріпилася слава матюкальника і хама.

Хоча, мабуть, на першому місці у рейтингу найепатажніших і безглуздих висловлювань і ляпів Януковича, без сумнівів, опинилося б самовизначення Віктора Федоровича, як "проффесора".


В один ряд з "козлами" можна поставити висловлювання про "оранжевых крыс", а також "трусливого кота Леопольда", з яким Янукович свого часу порівнював Ющенка.

Далі у рейтингу "перлів" від Януковича слід поставити нещодавній - про Анну Ахметову, яким розразився Янукович на Одещині, а також новину про закінчення Великого посту у березні. З такими успіхами з Віктора Федоровича вийшов би непоганий ньюзмейкер.

"Не підкачав" він і цього тижня. У вівторок "міцне слівце" від Януковича зафіксував губернатор Запоріжжя Євген Червоненко, який обурився "неподобствами, які останнім часом демонструє Партія регіонів в Запорізькій області".

Спочатку Червоненко поскаржився, що “регіонали” останнім часом поводять себе "вкрай агресивно, по-хамськи". Губернатор не міг витримати, як члени Партії регіонів Сухий та Пеклушенко на мітингу "дозволяли собі такі вирази як “оранжевая грязь”, “оранжевая шантрапа”, “оранжевая камарилья”.

'Янукович:

Янукович: "Треба тримати язик за зубами"

Видно, соратники Януковича беруть приклад зі свого шефа, хоча у вмінні матюкатися їм варто було б ще повчитися.

Останньою краплею терпіння Червоненка став новий нецензурний вислів Януковича. За його словами, під час зустрічі з виборцями селища Василівка Віктор Федорович, говорячи про те, що влада порушила кримінальну справу проти голови селищної ради, члена Партії регіонів за його корупційні діяння, порадив “помаранчевим піти на х...”

При цьому Червоненко божився, що у нього є письмові свідчення свідків цього виступу Януковича у Василівці.

Цього ж тижня Янукович видав ще два "перли", щоправда вже без матюків. Наприклад, говорячи про ситуацію в країні, Янукович сказав, що "економіка України катиться в катастрофу".

А ще він поскаржився на те, що сам у себе відбирає голоси виборців. "Дві найбільші політичні сили – Партія регіонів та "Наша Україна" створили багато дрібних політичних партій, які відбирають в нас голоси", - видав Янукович.

Судячи з того, що вже вдруге Янукович посилає своїх супротивників у те саме місце, слово з трьох літер стало для нього улюбленим.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів