Бакай об’їде всю Росію на "Майбаху" і допоможе сиротам

3 березня 2006, 16:24

При словах "Ігор Бакай" в більшості українців постає в уяві злочинець-олігарх, який витратив мільйони державних грошей на свої забаганки.

У четвер ввечері на телеканалі "Інтер" колишній керівник ДУС перетворився на доброго хлопчика Помагая.

"Якщо знадобиться (моя допомога) Віктору Андрійовичу, і я зможу допомогти, і йому допоможу. А якщо знадобиться Віктору Федоровичу Януковичу, то і йому допоможу", - сказав Бакай.


Юлії Тимошенко він теж готовий підставити плече.

"От приїжджають з України – потрібно допомогти в якомусь питанні. Я не дивлюся, чи він червоний, помаранчевий, білий, блакитний. Якщо є можливість, я намагаюся допомогти", - підсумував Бакай.

Але пожиттєву доброту (а Бакай стверджує, що таким він був завжди) не оцінили його українські друзі. Вони йому не дзвонять, не приїжджають. І так триває вже понад рік.

Але Бакай цим особливо не переймається.

"Я в Києві прожив 14 років, у мене там, звичайно, склалися певні стосунки. Але я особливо не шкодую. Значить, це не були справжні друзі. Виходить, це були, скажімо так, "партнери", - додав екс-чиновник.

Про свої статки Бакай говорить діалектично.

З одного боку, він пообіцяв віддати всі кошти зі своїх міжнародних рахунків інтернатам (бо, нібито, мільйонів у нього немає).

А з другого – роз’їжджає по Москві на "Майбаху" та "Мерседесі".

Більше того, виявляється, Бакай навіть обдумував можливість покупки "Криворіжсталі"!

"Я збирав пул і хотів у цьому брати участь".

Словом, він "не пальцем роблений" і вміє вести бізнес. Гроші він заробляє на енергетиці, а в "товаро-сировинному" секторі економіки.

До речі, дача і земля у Штатах належить не йому, а його попередній дружині.

Життя б повністю вдалось у Бакая, якби не міжнародний розшук Інтерполу. Тепер український олігарх не може нікуди виїхати за межі Росії.

На його новій батьківщині він знаходиться під захистом конституції і законів. Але як тільки він ризикне поїхати в теплі краї погрітись на сонечку, його заарештують і відправлять в Україну.

А тут йому вже не цікаво. Навіть на свободі.

"Усі мої можливості, усі мої таланти, що я міг розкрити, я їх уже розкрив в Україні", - сказав Бакай.

Тепер колишній керівник ДУС буде вивчати невідомі йому краї Росії. Благо, що та велика і йому буде чим себе зайняти на найближчі кілька років.

"Я і моя родина любимо рибальство, туризм", - сказав Бакай.

"Пізнати Росію і побачити Росію – це найбільше щастя, тому мене не обмежує те, що я не можу виїхати за кордон. Подорож і рибальство в Росії займе в мене, повірте, ще років 10, і я всю Росію не побачу", - додав Бакай.

Але їздити по Росії він буде під наглядом. Цього разу – власної охорони.

"У мене справді є охорона. Вона в мене вже була років десять. Я з 1993 року їжджу з охороною, щоб ви просто розуміли. І на броньованій машині їжджу з 1995-96 року", - сказав Бакай.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів