Гламурна онучка екс-прем’єра пішла дорогою Наталії Бакай

28 лютого 2006, 12:33

Діти політиків не перестають дивувати своїми захопленнями і способом життя. Женя Тимошенко зі своїм чоловіком роз’їжджають по Україні з туром на підтримку мами, дочка головного соціаліста Мороза робить зачіски родичам не менш відомих політиків, а Янукович-молодший грається у ес-ем-ески.

Але дедалі популярнішим серед родичів політиків стає захоплення шоу-бізнесом.

Всім відома історія появи на естраді дружини екс-керівника Держуправління справами Ігоря Бакая. Вже рік, як її чоловіка розшукує Інтерпол, а диски Наталії Бакай і досі пиляться на поличках музичних крамниць в Україні.


Невідомо, як складеться шоу-бізнесове життя онучки колишнього прем’єра Вітольда Фокіна, але вже півроку її активно розкручують на провідних музичних каналах країни. З недавнього часу Маша Фокіна просто заполонила музичний простір своїм, м'яко кажучи, поп-продуктом.

Розкруткою молодого таланту займається продюсер Дмитро Клімашенко, а першу пісню вона записала разом з маловідомим виконавцем Женєю Фокіним. Помічаючи такий збіг у прізвищах, багато хто починають думати про "сімейний підряд", але Маша одразу поправляє: "Ми з Женєю просто тезки".

Вчилася новоспечена зірка в одному з найкрутіших київських ліцеїв "Лідер". Як пишуть про неї фанати на присвяченому їй сайті , "з семи років брала участь у всіх дитячих заходах". У цей час її дідусь саме працював у Кабміні.

Потім, як стверджується на тому ж сайті, Маша почала професійно займатися вокалом у Консерваторії. Тепер же їй не до навчання: в одному з ВУЗів вона числиться на заочному, а іспити складає екстерном.

Незважаючи на те, що Маша поки не випустила жодного альбому, музичний канал М1 цілими днями крутить два її кліпи і навіть влаштував для неї чат , на якому нечисленні прихильники розпитували "зірку" про творчість і особисте життя.

Втім, Маша, яка вже встигла захворіти на зіркову хворобу (у чому сама зізналася), виявилася небагатослівною.

Над новим альбомом вона лише працює, плануючи "зробити сюрприз" на початку березня, мріє стрибнути з парашуту, відкрити власний ресторанчик "для членів своєї сім’ї", колекціонує сумочки і полюбляє засмагати у солярії.

Але головним своїм захопленням онучка екс-прем’єра вважає нинішню творчість. "Я вся у музиці", - каже вона про себе.

Високопоставлений дідусь Маші Фокіної

Високопоставлений дідусь Маші Фокіної

На ключове питання, хто допомагав їй у кар’єрі, Маша відповіла: "Допомагали мої батьки, підтримували і підтримують мене зараз".

Цікаво, що нещодавно президент Ющенко забезпечив дідусю молодої співачки безбідну старість.

Він наказав надати колишньому прем’єру в довічне користування державну дачу у "Конча-заспі", а також необхідне обслуговування і утримання за рахунок держави.

Президент також розпорядився зберегти за Фокіним і його дружиною побутове, медичне і санаторно-курортне обслуговування.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів