Іменні лижі Ющенка – подарунок ціною під тисячу євро

27 лютого 2006, 16:18

Коли Віктор Ющенко виїжджає кататися на лижах, він гарантовано не переплутає їх з чиїмсь чужими. Бо вони у нього... іменні. На лижах президента так і написано – "Yushchenko".

Лижі Ющенка випадково потрапили у об’єктив його власного фотографа під час відпочинку президента на день його народження, 23 лютого. Зйомка робилася з такого ракурсу, що вдалося прочитати надпис на спортивному спорядження.


Ексклюзивність лиж Ющенка ще сильніше зацікавила TabloID , коли з'ясувалося, що вони вироблені в Україні.

"Ці лижі Віктору Андрійовичу три роки тому подарували друзі, які не пов'язані з політикою, з якими президента час від часу перетинається в Карпатах", - розповіла його прес-секретар Ірина Геращенко. Додавши: "Це - приватні лижі Ющенка".

Пошук місця, де було виготовлено милий серцю Ющенка подарунок, не забрав багато часу.

Українські лижники знають, що в закарпатському Мукачевому розмістила своє виробництво одна з популярних західних фірм "Fischer".

"Так, ми робили йому лижі", - сказав Віталій Козарь з відділу підготовки виробництва, коли ми зателефонували на фабрику. Втім, не зміг пригадати, у якому році це відбулося.

Як повідомили в мукачівському відділенні "Фішер-Україна", виготовлення іменних лиж в одному екземплярі – це досить дороге задоволення.

Найдешевші лижі коштують 219 євро. Вартість лише шаблону для них сягає 300%, тобто ще плюс 657 євро.

Розкривати подробиці ціни подарунку та хто саме його замовляв, у компанії відмовились – "це комерційна таємниця".

Проте там обмовились, що замовлення йшло через "владні канали на рівні Києва", навіть припустили, що з секретаріату президента. "Питання ж ціни не ставало, оскільки це особливий випадок", - сказали там.

Водночас у "Фішер-Україна" порадили звернутися до київського офісу. Його директор припустила, що лижі для президента були "подарунком від фабрики" або рекламною акцією. Вона також розповіла, що на фабриці є такий самий зразок лиж, як у президента.

Проте, за більш детальною інформацією, вона порадила звернутися до заступника директора фабрики в Мукачевому, який начебто, і займався виготовленням лиж.

Зконтактувати з ним так і не вдалося, бо там всі співробітники пішли у двотижневу відпустку.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів