Кравчук сидить на дієті і любується жінками

22 лютого 2006, 12:27

У Леоніда Кравчука доволі традиційне ставлення до жінок: головне, щоб була гарна.

"Краса, розум - я в такій послідовності ставлю. Якщо жінка, як картина - любуєшся. А чоловік завжди любується, інакше він не чоловік", - розповів екс-президент під час чату в "Корреспонденті".

"А взагалі, я люблю і ціную всіх жінок без винятку. І хотів би, щоб усі чинили так само. Навіть якщо жінку не дуже любиш, повага - обов'язкова риса чоловіка. Чоловік, що не поважає жінку, є подобою чоловіка, напівчоловіком".


А щоб ніхто не подумав, що він проти жінок у політиці, головний "нетаківець" одразу додав, що "розумні люди усім подобаються". Просто "усе залежить від того, яка роль приділяється жінці".

За класифікацією Кравчука, є два типи жінок – "жінка-подруга" та "жінка-супутниця на довге, довге, довге життя."

До "чоловіка у спідниці" в українській політиці Кравчук ставиться "добре".

"Розумний популіст. Вміє захищати себе й інтереси тієї політичної сили, яку очолює", -охарактеризував лідерку БЮТ Кравчук.

"Вміє на ту саму тему в Брюсселі говорити одне, в Україні - інше. І їй вірять і там, і тут", - додав він.

Попри традиційність у поглядах на роль жінки, Леонід Макарович сам готує. І свої кулінарні вироби він полюбляє найбільше.

"Моя улюблена страва - вареники з підсоленим сиром. Оскільки вареники я люблю по своєму власному рецепту, то там дуже багато факторів, що перетворюють їх в ідеальну закуску".

Але Кравчук, мабуть, не проти, щоб і ним любувались: у вживанні висококалорійної їжі він собі відмовляє. Навіть у варениках за власним рецептом.

"Приходиться увесь час собі в них (варениках) відмовляти або обмежувати - продукт висококалорійний".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів