Ахметов спав на розкладачці і ходив на вулицю в туалет

21 лютого 2006, 17:57

Ринат Ахметов - найавторитетніша людина на Донбасі. Зараз він входить до трійки найбагатших людей України. В 28 років він став президентом футбольного клубу, в 38 – його називають претендентом на посаду прем’єр-міністра України.

І зараз, дивлячись на цю людину важко повірити, що колись він був хлопчиком з бідної родини.

У неділю Ахметов проводив зустріч зі своїми виборцями і від його розповідей іноді навіть сльози наверталися на очі.


"Я з бідної родини. Я завжди боровся з бідністю. Ми жили в будиночку великою родиною... Як вам пояснити?… Ну, якщо п'яний йде по вулиці і так ударить ногою по паркану – то будинок розвалиться, - розповідав Ахметов.

Можливо, тому тепер Ринат живе на закритій території, а його дім більше нагадує бункер, ніж житло. А його штаб-квартирою став "Готель Люкс" у Ботанічному саду Донецька за п'ятиметровими мурами.

А колись.. Ахметов тільки розводить руками, згадуючи минуле.

"Жили ми в будинку на 20 квадратних метрів. Спали ми на підлозі, на розкладачці. У будинку в нас не було ні туалету, ні умивальника. Туалет був на вулиці, умивалися ми теж на вулиці, з кухля.

Зі свідків голодного дитинства Ахметова залишилася лише його мама рідний брат Ігор.

Ахметов з мамою та дружиною

Ахметов з мамою та дружиною

Крім них в Ахметова з близьких є дружина Ліля та два сини – Дамір (17 років) та Алмір (8).

Старший син хотів зайнятися футболом, навіть записався в школу "Шахтар". Але, коли Ахметов довідався, зборонив йому туди ходити.

"Тому що перед тренером питання: довірити сильному гравцеві чи моєму синові. Я сказав: "У будь-яку іншу школу, тільки не в "Шахтар". Уся родина, щоправда, була на його стороні. Але моє слово виявилося вирішальним... Через роки можна сказати, що я був правий", розповів суворий тато Ахметов.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів