Родичі подарували Тимошенко столик і три собачки

23 листопада 2005, 14:35

У день народження лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко родичі подарували журнальний столик на трьох ніжках у вигляді собачок зі складеними лапками.

Про це газеті "Сегодня" розповіла тітка Тимошенко і за сумісництвом голова обласної організації “Батьківщина” Антоніна Ульяхіна.

За її словами, "гостей було небагато, усі тільки близькі люди".


На 16 осіб пригощення готували сама Ульяхіна, її донька і мама Юлії Володимирівни.

За словами тітки Тимошенко, "страви були без витівок - пюре, котлетки, салатики, фарширований перець. Пили тільки червоне сухе вино. Не обійшлося і без торта — “Київського”, купленого по дорозі на ринку під Борисполем".

"Юлія Тимошенко їсть скромно, переважно овочеві блюда, харчується в основному на робочому місці і сама прекрасно готує — особливо випічку і перші блюда. А у в'язницю їй приносили і соте, і овочі, з яких ув'язнена умудрялася готувати борщ на пароварці", - повідомила Ульяхіна.

"На 45-річчя родичі подарували своїй Юлі троянди (а взагалі вона любить різні квіти) і журнальний столик на трьох ніжках у вигляді собачок зі складеними лапками (начебто виконують команду "служити")", - розповіла тітка, пояснюючи такий подарунок – як "на знак нашої відданості".

"Згадала Ульяхіна і той день, коли народилася Юля - майбутня Тимошенко: "Було холодно, йшов сніг. Коли довідалася, що народилася племінниця, я прийшла в пологовий будинок. Там санітарка питає: "Хто тут такий?" Говорю: "Я її тітка". А мені тоді було 11 років", - пише видання.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів