Через день народження Тимошенко постраждав Макдональдс

23 листопада 2005, 14:34

Компанія "Макдональдс-Україна ЛТД" заявляє про свою непричетність до акції на честь дня народження лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" менеджер по зв'язках із громадськістю компанії "Макдональдс-Україна ЛТД" Михайло Шуранов.

Компанія також звернулася в міліцію з проханням розібратися в ситуації з незаконним використанням її торгової марки.


За словами Шуранова, ще з п'ятниці в Києві і ряді інших міст у ресторани "Макдональдс" почали звертатися люди, що одержали у свої поштові скриньки кольорові флаєри з використанням символіки політичної партії "Батьківщина" і торговельного знака "Макдональдс".

В флаєрах говорилося про проведення 27 листопада святкової акції на честь 45-річчя Тимошенко, під час якої кожний міг би одержати безкоштовне "Біг Тейсті" меню, а користувачів послуги "Мак Драйв" нібито очікує 50-процентна знижка.

Як підкреслив Шуранов, "Макдональдс" не випускає таке меню.

Rиянам було розіслано кольорові листівки з використанням символіки партії "Батьківщина" і торгового знаку "Макдональдс" про проведення 27 листопада святкової акції на честь дня народження Тимошенко, під час якої кожен міг би отримати безкоштовне "Біг Тейсті" меню.

У листівці також йшлося, що акція проводиться в усіх ресторанах "Макдональдс" міста Києва. Усіх користувачів послуги "Мак Драйв" чекає 50-відсоткова знижка. "Приходь! Тебе чекає незабутнє враження від "Макдональдс", зазначається в листівці.

Також у ній цитуються нібито слова Тимошенко: "Я зі сльозами на очах згадую ті мамині бутерброди, які вона дбайливо складала в мій шкільний портфель. І я рада, що для мільйонів українських дітей такою мамою став ресторан "Макдональдс".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів