Загадковий олігарх Фірташ вийшов у люди

14 листопада 2007, 20:52

Найбільш містична фігура великого українського бізнесу і політики Дмитро Фірташ починає потроху входити у публічне життя.

Ще рік тому багато хто всерйоз вважав, що такої людини як Фірташ насправді не існує. Знайти бодай якесь фото газового олігарха було неможливо. Замість зображення Фірташа у ЗМІ часто фігурувала таємнича маска...

Фірташ з Волковим вмощуються на трибуні

ТаблоID побачив, як Фірташ позіхає

Хоча зараз про Фірташа інформації набагато більше, ніж тоді, один з найбагатших українців все ж не поспішає виходити з тіні. Побачити співвласника РосУкрЕнерго у публічному місці - великий успіх.


Волков виглядає більш загрозливо, ніж будь-який охоронець

Проте для ТаблоID нема нічого неможливого. У вівторок Фірташ у всій красі таки потрапив у наш фотооб'єктив.

В одному ряду сиділи Фірташ, Бубка і Томенко... На баскетбол також прийшов міністр молоді і спорту Віктор Корж і привітався з усіма рукостисканням

...а ще Бродський

Олігарх вирішив відвідати баскетбольний матч власного клубу БК "Київ". Фірташ сидів на одній з трибун Палацу Спорту разом зі своїм компаньйоном по БК "Київ" баскетболістом і політиком Олександром Волковим.

Томенко сидів із серйозним виглядом

Бродський і Волков

Неподалік від них можна було побачити ще кількох відомих людей. На матч прийшли БЮТівець Микола Томенко, "вільний демократ" Михайло Бродський і стрибун Сергій Бубка.

Слід зазначити, що Фірташ виявився фартовим. БК "Київ" цього разу виграв поєдинок у ризького клубу.

До речі, у суботу Фірташ вболівав на іншому баскетбольному матчі, де сидів поряд з ще одним не менш одіозним олігархом Ігорем Коломойським.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів