Кость Гнатенко про "співаючі труси" і гомофобів

6 грудня 2007, 13:02

Зірка колись нашумілої передачі "Бар Чорний кіт", а також екс-ведучий "Пестунчика долі" Кость Гнатенко останнім часом на екранах ТБ з‘являється вкрай рідко.

"Бачиш, ТБ - це такий "корпоративчик", "міжсобойчик", кули запрошують людей, знайомих, коханок і коханців, все вариться довкола одних і тих самих людей", - каже він в інтерв‘ю "Бульвару Гордона".

Тому наразі Кость більше живе клубною культурою. Каже, там простіше. Однак є ще одне заняття, яким переймався Гнатенко останнім часом - написання книги.


"Ось завершив нову книгу оповідань, вона саме готується до видання, написав чергову книгу казок для дітей, нову книгу віршів. З‘явилося багато нових пісень (пишу й вірші, й музику)", - розповідає Костянтин.

Кость Гнатенко про телебачення як "корпоративчик" для коханок і коханців, а також про Київ, якого нема

Причому одразу попереджає, що матюків і модних мейнстрімів у його літературі не знайдеш.

Тут є скоріше "щось з дитинства, щось з дорослішого життя, щось підслухане. Оповідання про той старий Киїів, якого вже нема, Київ моєї юності, який безповоротно зникає, і хочеться встигти зібрати останній "золотий пил".

При цьому Гнатенко, якого ще за СРСР прийняли у члени Спілки письменників, не заперечує, що хотів би повернутися на телебачення.

"Так, я хотів би робити скандальну програму, щоб дати просратися всім українським зіркам, розкрученим людям. Адже більшість з них - звичайнісінькі бульбашки, подуй на них - і вони лопнуть", - каже він.

Проте тезу щодо того, що шоубізнес твориться виключно через ліжко Кость Гнатенко відхилив: "Це стосується "співаючих трусів", яких останнім часом хоч дупою жуй!".

Екс-телеведучий "Бару Чорний кіт" висловився про "співаючі труси", яких останнім часом хоч дупою жуй"

При цьому клубний шоумен відзначив таких панянок, як Іра Білик, Ані Лорак, Тая Повалій, Наташа Могилевська. Вони, за його словами, стали зірками виключно завдяки роботі й таланту.

Що ж стосується чоловіків-зірок естради, їх Кость Гнатенко взагалі не визнає - каже, нема у нас таких: "Гадаю, у нас немає виконавця-чоловіка, гідного називатися зіркою".

"Може, знайдуться один-два, здатні викликати оргазм у фригідної тітки, але не більше", - коментує він свою тезу про відсутність харизматичності у співаючих українських чоловіків.

"Якщо в Україні винайшли якесь інакше значення слова "зірка" тоді так, Козловський - зірка. Для дівчаток, яким 14-16 рочків. А ось, скажімо, для моїх подруг - жінок, які відбулися, - він ніхто", - вщент розносить молодого виконавця Кость і додає, що тим не менш провінційність Козловського підкупає.

Разом з тим, своєю власною персоною Гнатенко додати харизми шоубізу не прагне. "Дякую, але я там вже був... Як і телебачення, шоубізнес дуже корпоративний, він замішаний на різноманітних зв‘язках...з клубами простіше", - каже Кость.

Однак не лише це зупиняє Гнатенка. Журналіст і телеведучий, який одним з перших визнав свою приналежність до когорти гомосексуалістів, він засмучений ситуацією по цьому питанню.

"Є ще одна причина, з якою мене немає у шоу-бізнесі: Україна - страшно гомофобна країна..," - каже Кость.

У країні гомофобів бути в шоу-бізнесі нелегко

"І все йде від тих, хто править бал. Скажіть, будь ласка, хто з вищого керівництва нашої країни взагалі коли-небудь публічно виголосив слово "гомосексуаліст"? А демократія ж - це коли меншість знає, що вона захищена", - зауважує Гнатенко.

Ця "провінційність" українського світогляду, на думку Костя, і заважає справжній демократії у нашій країні.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів