Колега Кузьми вчителював на зоні і любить п'яну Могилевську

5 лютого 2008, 17:57
Саунд-продюсер Володимир Бебешко ім'я серед простого люду нажив на передачі "Шанс". А от життєвий досвід колега Кузьми і Наталки Могилевської по передачі наживав, як виявилося, на зоні...

"Я цей суд не визнаю дотепер. Я тоді займався бізнесом легально - продавав музичні інструменти й звукову апаратуру. Але при Андропові це називали спекуляцією. В підсумку, чотири роки посиленого режиму. Три з них відсидів", - розповів він у інтерв'ю "Бліку".

Музичний продюсер Володимир Бебешко розповів, як сидів на зоні

Бебешко запевняє, що "це була підстава". У справі, за його словами, було написано, що "сума передбачуваної наживи складає 250 карбованців".

Сумнозвісний суд проходив тоді у російському місті Горький. "У Росії, де дотепер беззаконня й бардак. Там же я і відбував покарання", - уточнив Бебешко.

За його ж словами, у в'язниці завдяки своєму походженню тепер відомий продюсер був "нейтралом".


"Я був нейтралом. Не входив ні у які тусовки в основному тому, що був з України. Але мав підтримку авторитетних хлопців, які тримали зону. Вони любили грати на гітарах, а я їм допомагав і просвіщав їх, учив", - одразу ж додав Володимир.

Бебешко відсидів "за спекуляцію", а тепер купує овочі на ринку у кредит

Тож "шансовикам" дістався вже досвідчений і загартований саунд-репетитор.

До речі, на свій "Land cruiser" Бебешко дозволив собі зробити номери "Шанс".

"Адже, на мій погляд, маю на це повне право. Я був одним з тих, хто починав "Шанс". І це елемент впізнаваності. Люди йдуть мені назустріч! Навіть наші доблесні міліціонери не так суворо карають, коли щось порушую. Вони теж люблять "Шанс", а я їм обіцяю, що візьму їх на караоке", - жартує він.

Міліція Бебешка не лякає - на його махіні номери "ШАНС

Утім, за словами Бебешка, за кермом авто з іменними номерами він опиняється вкрай рідко. "І то - тільки заради понтів", - жартує продюсер.

А до "Шансу" Бебешко все так само плекає ніжні почуття. Як і до його ведучих. Особливо до Наталки Могилевської, коли та під мухою.

"Я дуже люблю, коли Могилевська на тусовці вип'є півпляшки горілки. Вона така класна стає - просто супер! У дошку своя! Вона може шухерити, може стрип показати, може коїти що завгодно! Я люблю, коли Могилевська нап'ється! Вона розслаблюється і приземляється - класна-класна стає! Правда, буває це рідко", - запевняє він.

Шоумен зізнався, що любить, коли Могилевська нап'ється

Цікаво, що у сучасного музичного продюсера думка про сучасний шоу-бізнес і його зірок аж ніяк не висока.

"Не даремно, вочевидь, їх прозвали "співаючими трусами". Ці дівчатка, за великим рахунком, нічого собою не представляють. Їхня перевага у тому, що вони або дочки, або коханки багатеньких дядечок", - прямо говорить він.

Утім конкретних імен Бебешко не назвав - каже, не знає: "Увімкніть канал М1 - і самі їх побачите. Шкода, що в цих співачок і співаків немає майбутнього. Як, власне, і у вихованців української "Фабрики зірок". Де вони зараз?"

На думку Бебешка, сучасний шоубіз - мікс дочок і коханок багатеньких дядечок

А стати так званою зіркою, за його словами, тепер може кожен.

"Тільки при цьому в цього кожного має бути купа грошей... Ну, у межах кількох сотень тисяч гривень, іноді доларів", - уточнив він. А слух і голос нині не обов'язкові.

Та й сам Бебешко зізнався, що готовий взятися за будь-кого і вичавити з нього по-максимуму. І так званої "лажі", упевнений Бебешко, бути просто не може.

"Ну, такого ще не було. Візьмемо, приміром, Мішу Поплавського. Багато хто скаже: "Та який з нього співак?!" Відповім: "Так, ніякий! Але все рівно він зірка! Його ім'я звучить!" Або той же Дмитро Гордон..," - пояснює він.

А от свою дружину Сашу Бєліну Бебешко не розкручує. Каже, вона і так зірка. Просто співає у своє задоволення і не дешеву попсу, а джаз - "для тих, хто розуміє".

А дружина музичного продюсера Саша Бєліна співає джаз - "для тих, хто розуміє"

Фото Дмитра Амідова, "Бліка", "Газети по-українськи", "Бульвара Гордона" та "Мелодії"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів