Кравчук мріє поєднати секс з альпінізмом і сумує за садо-мазо

12 березня 2008, 11:40
Співак Андрій Кравчук, попри чутки довкола його персони, заперечує свою гомосексуальність. Натомість Андрій порівнює себе із пошуковою системою, любить жінок з різним розміром грудей і мріє поєднати секс з альпінізмом.

"Я Google. Я пошукова система - як в Інтернеті. Весь час шукаю. Це моя чоловіча місія. Шукаю нові, яскраві відчуття. І у сексі їх найбільше. А ще в екстримі. Якщо їх об'єднати, то може дах зірвати. Я так думаю..." - замріяно викладає Андрій "Бліку" свої теорії.

"Знаєш, я мрію сполучити альпінізм та інтим. Цікаво, які відчуття близькості, що відбулася у горах, на крутій стіні, на висоті кілометри зо три?.. Кого з альпіністів не запитаю про це - ніхто не пробував! Кажуть, у горах не до сексу. Не хочу в це вірити!" - продовжує Кравчук.

Андрій Кравчук, як пошукова система, шукає відчуття, а також мріє сполучити альпінізм з інтимом

Одначе у дотриманні статевої гігієни і у питаннях контрацепції артист екстриму не припускає.


"Це зараз презерватив - частина мене. Часто чую, як скаржаться, мовляв, презерватив - це незручно, відчуття не ті... А мені він ніякого дискомфорту не доставляє. Звик! Тим більше, навколо купи всіляких хвороб", - пояснює він.

Що ж до своїх смаків у питанні жіночих форм, зокрема розміру грудей, то співак виявися не перебірливим. "У шаховому порядку: з великими, з маленькими, з великими, з маленькими", - розтлумачує свої преференції Андрій.

При цьому Кравчук, за його ж словами, робить страшне зізнання: "...Але це краще, ніж лицемірство: я не пам'ятаю більшість жінок, з якими спілкувався на всяких вечірках або ще десь. І неважливо - ми з нею просто теревенили чи цілувалися у танці. Взагалі не згадаю всіх своїх партнерок".

Співак не пам'ятає більшість жінок, з якими спілкувався, і "ЗА" презервативи

Натомість свою приналежність до гей-меншини і до бісексуалів співак заперечує.

"А що отут скажеш? Був би я гей - так би й сказав. У мене нема комплексів і в більш серйозних питаннях. А вже у цій справі... Знаєш, це, напевно, мені навіть популярності додало б", - всміхається Кравчук

При цьому, пустився у розмірковування Андрій, "у сучасному світі геєм бути не так вже й погано. У них своє коло - вони піклуються одне про одного". "Це ми тут гетеросексуально гриземося. А у них, як я чув, все дуже мирно. І багато", - додає він.

Та й змінювати сексуальну орієнтацію Андрій поки не планує. "А сенс? Я й так себе добре почуваю. Хоча, мені не вистачає садо-мазо... Люблю покусування й люблю ляскати по попі".

За словами співака, гомосексуальних пропозицій йому ніхто не робив. "Я думаю, що мужчинки нетрадиційної орієнтації просто відчувають, хто по цих справах, а хто ні. Тут, як "рибалка рибалку бачить здалеку". А в мене занадто сильний рефлекс на цицьки..," - розповідає Кравчук.

Андрій стати геєм не поспішає, йому лише бракує садо-мазо

Вочевидь, через цей "рефлекс на цицьки" у Андрій проблеми почалися в дитинстві. Якось він мусив змінити школу через секс із дівчинкою, з якою втратив цноту.

"Вперше я пізнав не жінку, а незайманку. Ми вчилися в одному класі. І нам було всього лише по 13 років. Її звали Наташа. Прізвище не скажу! Справжня блондинка - від природи. Вона чимось нагадувала мені Мерілін Монро", - вдається до спогадів артист.

"Взагалі, це була божевільна любов. Справжня. Дотепер нічого подібного я більше не відчував", - зізнається він.

За словами Кравчука, то був "прекрасний взаємний порив. Ніякої вульгарності". "Якщо чесно, я тоді не знав, що таке презерватив. Ніяк не охоронялися. Пощастило: вона не завагітніла", - розповідає Кравчук.

А скінчилося все тим, що Андрія та його кохану виключили з піонерів. З ганьбою, на зборах, з формулюванням "за аморальне поводження".

Через переше кохання Кравчуку довелося змінити школу

"Якимось чином, не знаю, як, але наша близькість стала відома всій школі. Життя перетворилося на пекло. До того ж її тато військовий, мій тато військовий. Тобто родини суворих правил..," - ділиться співак.

Проте, незважаючи на військову суворість батьків, все, за словами Кравчука, пройшло інтелігентно: "У всякому разі про мордобій і мови не було. Але школу мені довелося поміняти".

З того часу зі своїм першим коханням Андрій не бачився. Каже, все якось різко обірвалося, а йому і дотепер боляче.

За матеріалами "Бліка", а також фото прес-служби Андрія Кравчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів