Екс-"ВІА-Гра" Седокова може вийти заміж за водопровідника

15 травня 2008, 11:34

В одному з нещодавніх інтерв‘ю екс-"ВІА-Гра" Анна Седокова зізналася, що шлюб із Валентином Белькевичем став для неї "скрутним часом".

Співачка і телеведуча також заявила, що тепер готова вийти заміж за водопровідника.

"Я з 14-ти років сама заробляю собі на життя. Найскрутніший час настав, коли я вийшла заміж і лишилася без власних грошей. Мені було шалено тяжко залежати навіть від коханої людини", - зізнається красуня в інтерв‘ю "Жизни за неделю".


І , як з‘ясувалося, після розлучення із футболістом "Динамо" Валентином Белькевичем серце Анни Седокової вільне.

Серце екс-"ВІА-Гри" Седокової вільне

"Якщо говорити серйозно, то я, мабуть, більше за все у житті боюся покохати. Я розумію, що кохання прекрасне, але так, як ранить воно, не ранить жодна зброя", - ділиться жінка.

Разом з тим Седокова таки трохи розкрила карти у "чоловічому питанні". Аня зізналася, що її мужчина "обов‘язково має бути особистістю, він обов‘язково хоч у чомусь має бути першим".

"Я вийшла заміж не за кого-небудь, а за капітана київського "Динамо" - адже це про щось каже!" - гордо заявляє вона.

Аня: "Мій мужчина обов‘язково хоч у чомусь має бути першим"

Хоча обранцем Седокової не обов‘язково має бути, прикладом, обличчя футбольної команди чи, скажімо, вона не претендує на президента.

"Теоретично можу вийти заміж і за водопровідника, якщо він буде кращим на світі!" - каже співачка.

При цьому вибирати чоловіків Аня Седокова, схоже, вміє. Принаймні колишня солістка одного з найпопулярніших гьорлз-бендів "ВІА Гра" з легкістю дає поради по підбору кавалерів.

Седокова: "Можу вийти заміж і за водопровідника"

"Якщо хочете знати, як чоловік буде поводитися з вами, подивіться, як він поводить себе із офіціантом. Якщо він командує, кричить, то так само буде поводитися і з дівчиною. А якщо ввічливий - то виявиться милим і за дверима ресторану"

Ще один гарний спосіб розкусити чоловіка, запевняє Аня, це поспостерігати за ним, коли він буде за кермом.

"Запам‘ятовуйте: як чоловік керує машиною - такий він і у ліжку. Зверніть увагу: є такі персонажі, які постійно нервують, зупиняють машину, лаються, а є такі, які все роблять дуже плавно. Хтось ніколи не порушує правила: 60 км на годину - і не більше. А є божевільні, які так ганяють, що з ними страшно їздити"

Аня знає, як розкусити чоловіка

Між іншим, сам Седокова, за її словами, автомобілем керувати не хоче. Особливо тому, що вона часто буває у Москві.

"У Москві дуже грубі даїшники. У нас, якщо тебе зупиняють, ти просто відчиняєш віконце і... посміхаєшся. Але тут... Штрафи просто жахливі", - бідкається нинішня телеведуча шоу "Телезірка-Суперзірка".

Отакої, наче й зірка, але у Росії, напевне, менш зіркова, аніж на батьківщині.

Фото "Playboy" з сайту www.liveinternet.ru та фото "Maxim" з сайту www.shownet.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів