Для Скрябіна зняти труси - не проблема, а вмирати поїде у Тибет

29 травня 2008, 12:19
В одному з нещодавніх інтерв‘ю соліст гурту "Скрябін" розповів, що ходить працювати на радіо, коли є настрій подурогонити.

Як зізнався Андрій Кузьменко, можливість поматюкатися в ефірі приносить йому неабияке задоволення. Щоправда, коли Кузьма привіз мамі послухати те, чим він займається, - вона взялася за голову.

"В мене є бажання зробити "шок". Зняти труси - не проблема. "Понти" - це дуже крута штука, але за все треба відповідати. На сцені можна зробити все що завгодно, але потім треба зуміти всіх переконати, що ти мав на це повне моральне право" - розповів в інтерв‘ю газеті "Жизнь за неделю" Кузьма.

До речі, журналістам таки вдалося витягти з зірки кілька слів про його сім‘ю - зазвичай Андрій наполегливо замовчує цю сторону свого життя.


Кузьма: Зняти труси - не проблема

"Я боюся давати інтерв‘ю про своє особисте життя, тому що не хочеться порушувати затишок. Часто трапляється так, що, промовляючи що-небудь уголос, ми порушуємо існуючу ідилію", - пояснив він.

"Головне - що у нас немає боротьби у стосунках, немає патріархату чи матріархату, ми разом в‘ємо гніздо", - сказав про себе і свою дружину Світлану Кузьменко.

Фронтмен "Скрябіна" також зізнався, що його дружина так добре куховарить, що коли він обідає не вдома, частенько отримує розлад шлунку. А якщо відмовляється "їсти з чужих рук", просто лишається голодним.

"Вочевидь, Свєта ідеально вивчила мої вподобання, адже для мене найсмачніше те, що готує саме вона", - сказав він "Жизни...".

Скрябін - хлопець домашній. Коли не їсть вдома, буває розлад шлунку

Та й хіти писати Кузьма любить і може тільки вдома.

"Багато разів я намагався щось написати під час гастролів, навіть брав з собою свій "щасливий" зошит - у нього я записую усі свої творіння, - але так нічого й не вийшло", - побідкався музикант.

"Єдине місце, де муза відвідує мене регулярно, - це кімната на другому поверсі. Тексти, які приходять мені до голови, я записую на прасувальній дошці. Досить зручно", - поділився Андрій.

Хіти Андрій пише на прасувальній дошці

Якось Скрябін заявив, що хотів би, аби на його похороні зіграли "Depeche Mode" - це було б круто. Тепер же він уточнив і географію своєї останньої подорожі: "Може, ближче років до дев‘яноста я поїду вмирати у Тибет", - сказав він.

"А взагалі я хочу створити таке турагентство, яке буде посилати людей у лікарні, де лежать хворі на рак діти, у дитячі будинки - щоб люди бачили, що таке справжня біда, і припинили жалітися на матеріальні проблеми і загалі на життя", - заявив Кузьменко.

А вмирати Кузьма поїде у Тибет

Андрій, за його словами, організував би таку безкоштовну акцію, щоб люди розуміли і цінували те, що у них є.

Фото прес-служби "Скрябіна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів