Нестор Шуфрич розповів, як ганяв за кермом неадекватним

5 серпня 2008, 15:20

Екс-міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич розповів, як їздив за кермом, будучи неадекватним. Крім того, тенісист і стрілець з лука обмовився про романтику у машині і до чого прикипів душею.

"Не можу сказати, що яхта є в мене. У мене є човен, водний мотоцикл - я його обожнюю. Ходив під вітрилами на яхті своїх друзів - і це здорово! З морем ніщо не зрівняється! І з Дніпром - жодна автотраса. Не хочу, щоб автогонщики образилися, але природа, вода - поза конкуренцією..," - каже він в інтерв'ю виданню "Факты. События и люди".

Шуфрич розповів, що обожнює

Немає в Нестора Івановича, за його словами, і власного літака або вертольота, як у Євгена Червоненка. "Але в мене поки нема необхідності у вертольоті... тільки в моїх знайомих їх не менше десяти!" - пояснює він, заспокоюючи журналістів.


А от автомобіль у Шуфрича є - позашляховик, "Mercedes". І кататися він любить. Правда, що таке "їзда без правил", Нестору Івановичу, судячи з його слів, не знайомо...

"Що таке взагалі "їзда без правил"? Швидкістю більше 120 кілометрів на годину у нас нікого не здивуєш. Йдеш по трасі 140- 160 і розумієш, що тебе хтось обганяє", - говорить він.

У знайомих Нестора Іванович з десяток вертольотіав, то йому свого і не треба

"Добре, що виробники зараз обмежують швидкість автомобілів з потужними двигунами. Як мені пояснювали, вони це роблять тому, що при швидкості понад 250 кілометрів на годину людина вже неадекватна і зовсім не може нормально концентруватися", - додає екс-міністр.

Найцікавіше, що Нестор Іванович одразу ж розповів, що сам їздив зі швидкістю навіть понад 250 кілометрів на годину...

"Років п'ятнадцять тому я розганявся на трасі "Формули-1" у Будапешті до 300 кілометрів на годину! На спортивному "Nissan". Відчуття дійсно сильні! Я дивився на дорогу, але зовсім не бачив того, що відбувається праворуч і ліворуч. Увага концентрується тільки на тому, що попереду", - згадує він.

Людина неадекватна, коли жене під 250 км/год. А Шуфрич витискав 300...

"Адреналін зашкалює, почуття відмінне. І віражі пробував! Але таку швидкість я дозволив собі тільки на одній прямій ділянці довжиною біля десяти кілометрів", - відразу додає Шуфрич.

В Україні ж на дорозі між містами, за його словами, Шуфрич, як правило, розганяється до 140 кілометрів на годину.

А от на домагання "підступних журналістів" Нестор Іванович не піддався. Тому що коли у нього запитали про романтичні історії в авто, він відмазався: " А романтизм, пов'язаний з машиною, - справа дуже особиста".

Романтизм у машині, розумієте, - справа особиста

Коли ж питання поставили у лоб: "Тобто всі романтичні автопригоди у вас відбувалися усередині машини?", Нестор Іванович розплився у посмішці: "Тут, як мовиться, у кожного свій досвід..."

Фото Артема Жавроцького, "Киевграда", "Сегодня" та "Бульвара Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів